Lista ocen Subaru Impreza I Kombi (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
usterki przez 6lat(auto raczej średnio zadbane od handlarza z niemiec) osłona przegubu,falowanie obrotów,cewka zapłonowa,silniczki spryskiwaczy,zanik klaksonu,regulacja nawiewem,zapieczony zacisk hamulca,check engine-zapala się i gaśnie
~Viper
Kombi 2.0 i Turbo 4WD 211KM 155kW
Poprzedni właściciel sporo zainwestował, i nic się nie dzieje, proste i dość wytrzymałe zawieszenie, olej w silniku koniecznie wymiana co 8 tyś. km ! Jeżeli wszystko robione na czas i nie u Pana Kowalskiego w garażu to będzie służył...
~Andrzej
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
kupiłem lekko uszkodzony mechaniczne i byłem tego świadom, wyszło jeszcze kilka mniejszych rzeczy ale wszystko udało się ogarnąć i teraz jeździ się jak nowym autem
~ms
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Generalnie dobrze, choć na przykład czujnik spalania stukowego potrafi uprzykrzyć życie, ale ogólnie jak to w japończykach wszystko się trzyma.
~bocian
Kombi 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Dobrze bo kupiłem zajechane bardzo auto, jakby nie to że reanimowałem je z niemieckiego szrotu to byłoby doskonale, ale i tak mało co się psuło.
~kuba_tenerowicz
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Żarówki w przednich lampach palą się szybciej niż w innych autach które miałem do tej pory, jednak nie jest to zbyt uciążliwe.
~Kris
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Jak w każdym innym aucie, żarówki, bezpieczniki, przekaźniki.
~imprezka
~imprezka