Ocena kierowcy - Subaru Impreza I Sedan

misiek_zx6r, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Rok produkcji 2000
Subaru Impreza I Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Zadowolony od samego poczatku, samochod cieszy bardzo i to bardzo, jest bardzo wygodny, nie spodziewalem sie tego, Terrano jest przy tym jak woz drabiniasty, zaden niemiec nie da ci tyle uciechy co to, a i interesujacy sie cudza wlasnoscia przechodza kolo niego obojetnie.
Cieszy oj cieszy, nie da sie ukryc, cichutkie cyk cyk cyk i juz rowniutko chodzi, wkreca sie na obroty cudownie, i lubi jak sie go kreci. Dzwiek niesamowity, nie dosc ze bokser to jeszcze tlumik deep tone :), nigdy nie zawiodl, 24h jazdy na trasie 2 tys km, zero problemu.
dobrze zestrojone biegi jak dla mnie, nic nie trzeba wiecej, byle by nie probowac startu z piskiem na asfalcie... poczujesz sprzeglo... doslownie...
nci sie tak nie kladzie w zakrety, az sie boje przesiasc na inne i zapomniec ze to nie Scooby.
A bo ja wiem, korzystam z lusterek widze duzo i to mi wystarczy.
jak na japonczyka przystalo, ergonomia i funkcjonalnosc ponad wszystko.
Klima chlodzi oj chlodzi, ogrzewania nie sprawdzalem :)
jak na 4 osoby i cos nie cos do bagaznika to wystarczy, jak chcecie miejsca na bagaz to kupcie Transita,a jak chcecie wozic rodzine i psa to Sharan albo inny badziew made in German.
A bo ja wiem, mnie sie tam podoba, glosno nie jest, 120-140kmh nawet nawet, byle by szyby zasuniete byly.
Benzolek tak z 9-11 l/100km ale to jazda mieszana, nie do konca spokojna :), kto ma Scoobiego to wie o co chodzi, na baku jakies 550-600km. Gaz butla 43 litry starcza na okolo 400 km. Roznicy w mocy, przyspieszeniu i elastycznosci nie czuc prawie, mam sekwence wiec nie trzeba pamietac zeby przelaczac.
No troche kosztuje, trzeba to rpzyznac, czesci tanie no nie sa, ale norma w japoncach jak sie cos zepsuje to raz na dlugi czas i trzeba sie szarpnac, a nie ma co oszczedzac na tanich czesciach. Np. klocki TRW + tarcze wentylowane Brembo okolo 700 zl, sprzeglo exedy 1200.-
spalila sie jedna zarowka W5W :P, gorny schowek stracil srobke, nie wiem jak sie odkrecila ale idzie to poprawic w pol godziny.
Jak narazie nic nie bylo, tankoj dobre paliwo, sprawdzony gaz, wymieniaj olej na czas, nie tlucz sie po dolkach a bedziesz szczesliwy.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 4WD 125KM 92kW [l/100km]

10,4