Oceny Subaru Impreza I Sedan

Najnowsze oceny Subaru Impreza I Sedan

3,8
~polishbastard
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Auto raczej dla ludzi ze spokojnym temperamentem. Nie lubi pałowania ani rajdów spod świateł. Nie jest synomimem luksusu ani obiektem westchnień sąsiadów i złodziei. Taka taczka do turlania się tu i tam. Auto nie jest popularne i dobrze, bo dzięki temu za niewielkie pieniądze otrzymujemy nasz mały powód do dumy - parkując pod sklepem pośród zaciekawionych właścicieli Golfów Trzecich i zarytych BMW po 20 turkach. Natomiast w zimę śmiejemy się...
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Świetne auto do zabawy na śniegu i żużlu. Wystarczająca moc do codziennej jazdy i czasami wypadów na szaleństwo po śliskiej nawierzchni. Na śnieg i w góry poezja. W Bieszczadach w zimie wjeżdzałem w takie miejsca że niejedna pseudo terenówka bulwarowa by miała problemy, jednak trzeba pamiętać że to nie terenówka i prześwit nie taki sam. Na trasie mocy wystarczająco i kultura pracy boksera to coś pięknego. Coś jak diesel jeśli chodzi o moment...
~tosemjo
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
jak dla mnie kwintesencja samochodu , znacie to uczucie wychodzisz z domu 5 rano trzeba jechać do pracy zimno, wręcz podle patrzysz na gieteka i już się micha cieszy, wsiadasz odpalasz i nagle życie jest piękne
~Atko
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Mam nietypową wersję amerykańska, mianowicie Subaru Impreza GC z 1995 roku, napęd na przód, skrzynia automatyczna z beżową deską rozdzielczą i jasną tapicerką. Samochodem jeżdżę od 5 lat, zrobiłam nim w tym czasie około 67000 kilometrów.
4,1
~Tobi
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Samochód fenomenalny, dający ogromną radość z jazdy. Pojazd nie nadaje się jako jedyny w rodzinie - raczej jako "zabawka" dająca frajdę. Przy odpowiedniej eksploatacji nawet w użytkowaniu wyczynowym sprawuje się wysmienicie
3,7
~gzeho1984
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Samochód ogólnie dobry ale dla ludzi z charakterem. Silnik żywotny nie boi się dużych przebiegów. Ja w swoim mam prawie 400 jak go kupowałem miał 385 zrobiłem nim 15 pomimo takiego przebiegu nie pobiera oleju pół-sytetyk. Silnik czysty nie zachlapany. Blacha cienka lubi korodować trzeba dbać konserwować. Zawieszenie super trwałe i dobre.Bardzo łatwy w naprawie wszystko dostępne brak jakiś udziwnień po prostu dobe proste auto które bez zadnych...
Dziennik kosztów dla Subaru Impreza I Sedan
14,0
15,9
~misiek_zx6r
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Zadowolony od samego poczatku, samochod cieszy bardzo i to bardzo, jest bardzo wygodny, nie spodziewalem sie tego, Terrano jest przy tym jak woz drabiniasty, zaden niemiec nie da ci tyle uciechy co to, a i interesujacy sie cudza wlasnoscia przechodza kolo niego obojetnie.
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 1.6 i 4WD 90KM 66kW
Ma w sobie \"to coś\". Nie spodziewałem się tak przyjaznego auta, z jednej strony jak rosyjski traktor \"gniotsa nie łamiotsa\" który nie zawiedzie cię na co dzień, z drugiej strony na bocznych drogach lub na śniegu daje poczuć się trochę jak kierowca rajdowy. Zwłaszcza wersje od 2.0 n/a i wszystkie turbo.
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Fantastyczne auto! Można wiele od niego oczekiwać i tym oczekiwaniom samochód sprosta. Jest niezawodny w dalekich podróżach, świetnie radzi sobie na bezdrożach, dość wysko zawieszony, ale mimo to, rewelacyjnie się trzyma na zakrętach.
~sooby@op.pl
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Auto jest przyjazne kierowcy. Podjeżdżając pod dystrybutor nie przerażam się kosztem paliwa- jest do przyjęcia. Bardzo dobre właściwości jezdne powodują że najbardziej wyczekiwaną porą roku jest zima. Auto jest bezawaryjne co potwierdzają opinie użytkowników a także wyniki badań niezawodności pojazdów. Po kilku latach eksploatacji we wnętrzu nie usłyszymy żadnych zgrzytów czy trzasków. Z czystym sumieniem mogę polecic to auto.
Subaru Impreza I Sedan