Lista ocen Subaru Impreza II (102)

~messier45
Sedan 2.0 WRX STi 16V 265KM 195kW
Genialny samochód, dość szybki, genialny napęd, na luźnych nawierzchniach po prostu bajka i do tego ile radości:-) Nawet rodzinę można gdzieś zabrać i bagażnik ma:-) Najważniejsze jednak jest to, że w tym przedziale cenowym brak konkurencji oferującej podobne osiągi, trakcję, charakter, rodowód czy chociażby design:=>
~misiak
Kombi 2.0 WRX 16V 218KM 160kW
Drogie w utrzymaniu oleje paliwo, duzo zamiennikow wiec i naprawy nie sa drogie nadaje sie na auto rodzinne mozna nim jezdzic spokojnie ale i sportowo,
~KrzysiuUno
Sedan 2.5 WRX Turbo 230KM 169kW
Silnik pracuje bardzo dobrze po tuningu zmieniłem : 1.powiększona pojemnoś z 2.5 do 2.8 2.Wtryskiwacze i pompę paliwa 3.Dołożyłem 2 turbinę a orginalną przerobiłem żeby była taka sama jak dokupiona 4. Nowy intercooler stary zostawiłem teraz ma dwa. 5. nowe koło zamachowe KO-JO 6. przebustnica i kanały wymyte a przepustnica została wymieniona na taką o większej przepustowości 7.Układ dolotowy z nowym filtrem powietrza. 8.Swiece... (Silnik)
4,1
~michal9049
Kombi 2.0 WRX 16V 218KM 160kW
Subaru jak to subaru. Świetne osiągi, prowadzenie, jakość wykonania każdego elementu.
~Pawel
Kombi 2.0 i 16V 125KM 92kW
Zakochałem się w tym samochodzie ze względu na przyczepność i odgłos silnika i zmiany biegów. Bardzo wygodne i dobrze wyciszone autko. Ale korozja dobierajaca się do auta i chociazby brak tylnich nadkoli, a do tego koszty napraw których zrobiłem dość sporo w ciągu ostatnich 2 lat to po prostu katastrofa. Samochód kupiłem w stanie idealnym a dolazylem do niego łącznie ponad 6000 na naprawy.
2,1
~Konrad M.
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Chcesz mieć problemy - kup Subaru Imprezę. Naprawy przez kosztowały mnie prawie 15 tysięcy zł.
~Makdevil
Sedan 2.5 AWD 177KM 130kW
Regulacja zaworów co 30000 i wymiany oleju z filtrami co 10-12 000, zapobiega awariom. (Silnik)
~Maksiu94
Sedan 1.6 i 95KM 70kW
no panowie dla mnie samochodzik 10/10 super jeździ bylismy z kolega po bilety i zero!!! problemów coś pięknego, chyba sobie kupię jak sprzedam seicento i xboxa elegancko!!!
~angelika.88@vp.pl
Sedan 2.0 i 16V 150KM 110kW
Całokształt- autko idealne, wprost z moich marzeń, polecam wszystkim!! piękne, wygodne, szybkie i bezpieczne!! czego chcieć więcej?? POLECAM POLECAM!!
~Marek L.
Kombi 2.0 i 16V WRX 225KM 165kW
Akcesoryjny sportowy wydech robi swoje więc cicho nie jest. Ale za to ten głos .... (Wyciszenie)