Lista ocen Subaru Legacy III (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Kierowca i pasażer mają luksus, podobnie pasażerowie z tyłu, nawet wysocy - pod warunkiem, że jest ich nie więcej niż dwóch. Trzeci wchodzi trochę na wcisk, naprawdę brakuje tych 10 cm szerokości... Podobnie, gdy dwójka dzieci jedzie w fotelikach, trzecia osoba nie ma tam czego szukać. Dla pięcioosobowej rodziny są lepsze opcje, dla 2+2 - w sam raz.
~chriss1971
Kombi 2.0 125KM 92kW
Mam 180 cm wzrostu i jak wsiadam to kolanami czepiam o kierownicę-to jedyny minus. Miejsca dużo dla pasażera obok kierowcy jak i dla tych co siedzą z tyłu. Kolana nie wybijają brody ;) Duży bagażnik,dwa schowki po bokach w bagażniku. Jest dobrze.
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Kierowca i pasażer na przodzie świetnie, na tyle ciut gorzej, auto nie powala rozstawem osi. Należy jednak wziąć pod uwagę, że jest to także pokłosie napędu 4x4, a on musi zabrać nieco miejsca.
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
Nie jest to krążownik szos, chociaż na brak miejsca nie można narzekać. Niesamowicie wygodne przednie fotele, szczególnie kierowcy z regulacją części lędźwiowej.
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
bardzo dużo miejsca z przodu,z tyłu trzy osoby tylko na krótkich odcinkach ale to się tyczy większości aut w tej klasie, bardzo duży bagażnik o regularnych kształtach,duża ładowność
~jskarzynski@poczta.fm
Sedan 2.0 125KM 92kW
jeżeli masz powyżej 205 cm to nie jesteś w stanie kierować tym samochodem, pasażerowie jadący z tyłu po dłuższej jeżdzie są bardziej zmęczeni niż np po jeździe w toyocie
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
jestem zadowolony, po przesiadce z małej ciasnej meganki to tutaj jest jak w autobusie , miejsca mam sporo , bagaż też cały mieszczę , nie narzekam :)
~michal-555
Kombi 2.0 125KM 92kW
Wygodne fotele, dużo przestrzeni dla pasażerów. Pasażer z przodu mógłby mieć więcej miejsca na nogi, ale ogólnie jest dobrze.
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
mega przestrzeń, czasami aż dziwnie się pasażerowie obok mnie czują, tylne fotele ciut wyżej niż przód, podniesiony sufit
Dziennik kosztów dla Subaru Legacy III
9,3
10,9
~Wielki
Sedan 2.5 156KM 115kW
Dla kierowcy BDB, pod warunkiem, że nie ma za nim pasażera. Z tyłu przy wzroście powyżej 180 średni komfort jazdy.