Lista ocen Subaru Legacy III (24) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
Wentylacja ok - szyby zanadto nie parują. Klimę opisałem - średnia ale nie nabijałem, nabita pewnie hula Ogrzewanie - no cóż, trzeba nieco poczekać na ciepło z nawiewów, zimą to wkurza.
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
mam klimę więc szybko odparowują zaparowane szyby, ogólnie szybko się nagrzewa i jest ciepło ale i też fajnie chłodzi. w kabriolecie nie miałem sprawnej klimy i jak była pogoda to po prostu otwierałem dach
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Mam manualną klimatyzację. Przy nawiewie na szybę automatycznie załącza się klimatyzacja - super rozwiązanie pomaga utrzymać w aucie odpowiednią wilgotność w zimie.
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Jedno z najszybciej odparowujących aut, jakie miałem - pomimo sporej kubatury kilkanaście sekund i można jechać. AC bardzo sprawne pomimo lat, ogrzewanie też szybko działa.
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
przewietrzenie i odparowanie szyb bez zarzutu, klimatronic działa jak należy , szybko się nagrzewa jak i schładza
~chriss1971
Kombi 2.0 125KM 92kW
Latem nie jeździłem ale klima działa aż za dobrze (auto kupione we wrześniu 2010), grzać grzeje, nawiewy sprawne. Czyli jest OK.
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Climatronic w tym aucie jest dość dziwny. Albo ma opcje zamrażarki, albo nie działa. Lepiej chyba używac go jak zwykłej klimatyzacji.
~S.D.
Kombi 2.0 125KM 92kW
bardzo wydajne ogrzewanie,w lecie pomaga mocna dmuchawa,szybko się nagrzewa,moja wersja jest bez klimy ale jest do przeżycia
~mztom
Sedan 2.0 125KM 92kW
Bardzo szybko się nagrzewa juz po 2 km jest cieplutko w aucie to samo w lecie klima dobrze działa
~polskivip
Kombi 2.0 125KM 92kW
rzadko uzywana klima, wentylacja wystarcza często a klimatronik naprawdę rzadko używany!!!