Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi 2.0 TD 150KM 110kW 2007-2009 (18) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek w-wa
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Czytając testy i opinie był to jeden z elementów, których się obawiałem. Biegi zmienia się z przyjemnością i dość dużą lekkością. Mogę mieć delikatne zastrzeżenia do wstecznego. W moim poprzednim samochodzie, który także miałem od nowości (Outlander Turbo) skrzynia biegów była totalnym nieporozumieniem w porównaniu z subaru.
~Andrzej
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
To słabszy element tego w sumie świetnego auta. Moje sprzęgło wytrzymało 85 tys km. Wkurza mnie uparcie trwanie serwisu, że to wina kierowców. Ten model tak po porostu ma z powodu błędnych obliczeń jakiegoś skośnookiego inżyniera.
~xtc3
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
ocena tylko dobrze, bo moim zdaniem dwójka zaczyna się zbyt wysoko. no i czasem trzeba manewrować na jedynce, bo dwójka zgaśnie. nie wiem czy ten komentarz sie czasem nie kwalifikuje do oceny powyżej (elastyczność pracy silnika)
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Jest bardzo dobrze, ale faktycznie czasami trzeba użyć siły żeby wbić 1-2 bieg. Potem jest bez zarzutu. Ogólnie minus 5 w tej skali. Mogło by być ciut lepiej żeby było idealnie. Mimo to do przyzwyczajenia ...
~Stef
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
uszkodzone sprzęgło i koło dwu-masowe przy przebiegu 40000, usterka naprawiona na gwarancji, w celu zmniejszenia ryzyka ponownego jej wystąpienia zmodyfikowano ustawienia sterownika...
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
5 biegow. Nie brakuje 6. Precyzyjna, dobrze wystopniowana. Kiedys na poczatku lekkie problemy byly zeby wsteczny wrzucic. Podobno normalne w japonskich autach.
~x-men
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
malo prezyzyjna,twardo wchodzi, skok lewarka troche za dlugi , o sprzegle juz nie pisze(chociaz wg mechanikow taki przebieg bez wymiany to prawie rekord)
~adam
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Na początku miałem małe problemy z wrzuceniem wstecznego ale to chyba była kwestia przyzwyczajenia. Biegi do przodu bardzo precyzyjnie.
~maciej
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
bez zarzutu po wgraniu nowego oprogramowania, zmodernizowanego tak jak silnik. pierwsze wersja miały wady konstrukcyjne
~Max4x4
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Większość ludzi nie umie jeździć dieslem z takim momentem "od dołu" i dlatego leci dwumasa.
Subaru Legacy IV Kombi