Lista ocen Subaru Outback IV Crossover 2.0 D 150KM 110kW 2009-2013 (29)

~Grzegorz Mikrut
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Uważam, że Subaru Outback to niespotykana kwintesencja rozsądku motoryzacyjnego. Porównując z BMW5, których kilka wcześniej posiadałem, to Outback jest pod każdym względem lepszy oprócz wyciszenia i stylistyki. Teraz od liku miesięcy planuję go sprzedac i kupic kolejne auto i nie jestem w stanie znaleźc alternatywy. Chyba skończy się kolejnym Outbackiem.
~Michalino
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Silnik rewelacyjny, trzeba tylko od czasu do czasu przeczyścić wtryski. Mam taki specyfik - dodaję przy tankowaniu. Wbrew pozorom najlepiej jeździ i mniej pali przy obrotach 2-3 tys. Mozliwa jest jada 1500 obr ale mam wrażenie że się męczy. Z kolei ciągnie nawte przy 4 tys obr. Zachowuje się jak benzyna. (Silnik)
3,6
~Tomek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Super samochód, prawie niezawodny. Po 250 000 wymiana sprzęgła, po 270 000 usunięcie DPF, poza tym same drobne usterki, najbardziej denerwującą - nieszkodliwą- stukanie luźnych klocków hamulcowych. A po 200 000 dobielające szmery i stuki z okolic bagażnika.
~rumek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Często przesiadam się do innych aut... zawsze cieszę się kiedy wracam do Outbacka
~setty
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
najlepsze auto jakie do tej pory posiadałem, mondeo się nie umywa
~makarewicz71
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
drobne problemy, największy to DPF, który został wycięty i mam spokój...
~Andrzej
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Uprzedzano w serwisie aby pilnować poziomu oleju.Sprawdzać co dwa pełne tankowania (Silnik)
~lop
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
kultura pracy silnika w moim odczuciu bardzo wysoka, elastyczność na niskich biegach mogłaby być lepsza (Silnik)
~inz.golos
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Zajebiste auto, tnie jak przecinak. Ciche, pojemne, tanie, nie kradną, Jedyne pierdoly co bym chciał to łapa ręcznego, żeby o pasy kierowcy i pasażera krzyczało z tego samego miejsca, skrzynia z przelozeniami choć te łopatki robią robotę, tylko 3.6 i lpg i wersja EU. Najlepiej przedlift na 1 wałku bez TMPS i drugi komplet kół na przekładkę.Nie zapamiętuje czy włączałes Cruise jak w moździe zawsze czeba klikać. Jedyne co mi się zepsuło to...
Dziennik kosztów dla Subaru Outback IV Crossover 2.0 D 150KM 110kW
8,1
~ww
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
myslalem ze sie przyzwyczaje do tych szpetnych plastikow kokpitu ale niestety rok minął i dalej kojarzą sie z tanim koreańcem
Subaru Outback IV Crossover