Lista ocen Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW 1998-2002 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Ergonomia bez zarzutu, chodź jakość materiałów oraz spasowanie marne. Auto terenowe powinno mieć sztywne i wytrzymałe plastiki, które są odporne na różne wstrząsy. W Jimnym są kiepskiej jakości i niezbyt dobrze spasowane (widać ucinanie kosztów), co nieraz słychać.
~HEN
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
zbyt mało schowków na drobiazgi, w zimie bardzo brakuje ogrzewania bocznych lusterek chociaż we wszystkich materiałach informacyjnych było wymienione, nawet autoryzowany sprzedawca twierdził że lusterka są ogrzewane, marzeniem byłaby ogrzewana przednia szyba
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
wysiadło mi oświetlenie konsoli środkowej i zorientowałem się, że po omacku w nocy potrafię ustawić sobie nawiewy i inne pierdoły, więc odpowiedź brzmi: TAK Jimny jest ergonomiczny.
~er
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
w starej wersji niepodświetlone suwaki wentylacji i ogrzewania, w nowej wersji niepotrzebnie na gorsze zmieniono sterowanie skrzynią rozdzielczą (pstryczki-elektryczki i dyskoteka).
~LOLA
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
ZAZDROŚNICY MÓWIĄ ZE TO SZAFA NA KOŁACH.MOŻE FAKTYCZNIE TAK WYGLĄDA.JA UWAŻAM ŻE JEST PIEKNY I WYGLĄDA JAK RASOWA TERENÓWA!!!CO TAM ERGONOMIA
~mariockr@interia.pl
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Dosc topornie ale wszystko pod reka jedynie jak ktos nie mial wczesniej doczynienia z suzuki to maski nie otworzy
~eustachy
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Wskaźniki, przełączniki są rozlokowane intuicyjnie. Bagażnik mikro, gdyby montować LPG to zniknie.
~miniks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Jak na tak male auto to OK. Jedyny makament to brak regulacji kierownicy i wysokosci fotela.
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
nie mam zadnych zastrzezen, na te gabaryty trudno byloby stworzyc cos lepszego moim zdaniem...
~Fenrir
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
ergonomi dobra... ale mogłaby byc lepsz ;).
Suzuki Jimny III Standard