Lista ocen Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW 1998-2002 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Powinienem tutaj dać 5 gwiazdek, a zarazem ani jednej. Porównując np z Oplem Fronterą Long, w jimnym nie ma miejsca, ale tylko debil by się spodziewał, że mogłoby być go tyle samo lub więcej. Jechaliśmy w cztery osoby na wakacje i żyjemy, ale rewelacji nie ma. Mam zamiar jeździć we dwójkę. W bagażniku mam małą butlę (20L) co dodatkowo ogranicza, ale dwie osoby z gratami wędkarskimki, na ryby sie mieszczą(jak oczywiście położę siedzenie)....
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
nielegalnie pykam czasem krotkie trasy nawet w 5 osob, tzn. krotkie odcinki po miescie. 4 facetow, 1 kobieta, w tym kumpel 1,97 wzrostu. jak na taki wozek, super! 2 osoby z bagazem jada bardzo wygodnie. maksymalnie przejechalem 400 km jednorazowo. na dluzszej trasie moze byc ciezko, no ale... kiedys ludzie jezdzili maluchami do bulgarii i dawali rade... :)
~mariockr@interia.pl
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Jak na te gabaryty nie narzekam 2 osoby maja w miare komfortowo, gdyby bylo szerzej nie bylo by zadnych zastrzezen
~LOLA
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
JEST TO MAŁY SAMOCHÓD WIĘC MIEJSCA TEŻ JEST NIEWIELE.NAJGORZEJ MAJA PASAZEROWIE TYLNEJ KANAPY.Z PRZODU JEST BARDZO BARDZO ZNOŚNIE.
~eustachy
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Max. 2 dorosłych i 2 dzieci. Jechałem kiedyś z 3 dorosłymi pasażerami - pamiętają, jakby to było wczoraj.
~Maciek
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Wymiary mówią same za siebie. Z przodu wystarczająco, z tyłu również. Bagażnik oraz schowki bardzo małe.
~miniks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Jak dla japończyka to wnętrze jest przestronne. Z przodu siedzi się wygodnie
~er
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
jak dla mnie (1-2 osoby+bagaż zamiast tylnych siedzeń ) w zupełności wystarczy.
~Fenrir
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Wąskie auto, mało przestrzeni... wąsko w mnim troche ale nie aż tak ja w maluchu ;p
~Kubik
Przy 4-ch osobach to troszkę ciasno ale np. we dwójkę - pełny komfort