Lista ocen Suzuki Liana (57) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Tuleje przedniego wahacza wybite po 55 tkm. Miałem Punto 1 przez 9 lat, 130 tkm- przód NIERUSZANY. Tej klasy samochód, serwisowany, nawet jeżdżąc po polskich drogach nie powinien zaliczyć takiej wpadki. Moja prośba; jeśli ktoś ma podobne problemy ze swoja Lianą, a wie gdzie znależść części w rozsądnych cenach, proszę o kontakt na :smokoviev@wp.pl Z góry serdeczne dzięki !
~Paweł Król
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Od samego początku mam problemy z parującymi reflektorami przednimi podczas jazdy w trakcie opadów atmosferycznych. Były już raz wymieniane, ale te nowe zachowują się identycznie. Czy ktoś też spotkał się z tym problemem - jeśli TAK, to będę wdzięczny za informację na skrzynkę p-krol@wp.pl
~Araya
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Brak usterek. W rankingu aut tej klasy w Wielkiej Brytanii samochód zajął 1 miejsce jako najbardziej niezawodne. Dzięki temu jest niskie ubezpieczenie. Liana wyprzedziła takie marki jak honda, toyota, audi czy vw.
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
awaria sprężarki klimatyzacji (cała szczęście, że jeszcze w czasie gwarancji) SERWIS! w czasie gwarancji idzie w zaparte a potem odstrasza cenami i nie przekonuje fachowością i jakością usług.
~janusz.l@poczta.okay.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
tylko dlaczego musiałem przestawić nastawy całej geometrii - były zgodne z instrukcją auta ale niezgodne ze zdrowym rozsądkiem, sztuką inżynierską i odpornością na zdzieranie krawędzi tylnych opon
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Nie było usterek uniemożliwiających dalsze poruszanie. Jedyna poważna jaka była to sonda lambda - gaśnięcie i check engine. Na szybko pomagało odpięcie akumulatora - czyli restart.
~kali
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Brak poważnych. Nie psuję się w ogóle. Pilnować tylko korozję a najlepiej zabezpieczyć podwozie i mieć spokój. Tylko lać benzynę i jeździć dookoła świata.
~maciek
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
przez te 3 lata nic se nie dziąło serwisy zgodnie z instrukcją , wymiana oleju paliwo i codzienna jazda na krótkich dystansach/ przeważnie/.
~marian
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
narazie nie miałem, plastki jedynie skrzypia lecz nie tak jak niektorzy opisuja jedynie ja wyciszyłem sobie tylna pólke i jest ok
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana
5,7
9,4
10,2
~kuma1302
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Przez dwa lata, dwa serwisy nie mogły dojść dlaczego ściąga auto. Poradzili sobie dopiero w serwisie w Bieksku-białej JappanMotors.