Oceny Suzuki Samurai 1.3 64KM 47kW 1984-2000

Najnowsze oceny Suzuki Samurai 1.3 64KM 47kW 1984-2000

3,7
~polesfirsttofight@wp.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
To nie auto dla podtatusiałych mieszczuchów. Daje wiele frajdy w terenie, no i moze super wygladac jak sie je dobrze zrobi. Codzienny komfort uzytkowania jest jak fiata 126p, z tym że sie nie psuje. Silnik jest super, nie do zdarcia. Troche zbyt delikatne zawieszenie jak na auto terenowe. Za tą cene mozna miec calkiem przyzwoity samochod, ale nie o to chodzi. To auto jest niepowtarzalne. Polecam młodym ludziom, szukającym czegoś więcej...
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Brak najwyższej oceny spowodowany jest jakością blach. To jest najsłabsze miejsce tego pojazdu. Auto posiada ramę, dlatego nie jest strategiczny punkt, no ale ... Zaleta to czas produkcji tej serii suzuki. Sporo aut na ŚWIECIE. To jest sympatyczne. Są SJ 410 SJ 413 Samuraje itd. Wiele części pasuje do mojego autka. Bomba *
~gazleszcz@poczta.onet.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Zdecydowanie auto dla zapalenca, najtansza w utrzymaniu terenowka.Do tego juz seryjne auto moze z powodzeniem ciezko pracowac w terenie, tylko zmienic oponki. Na pewno nie jest to wygodna bryczka ale za to jakosc i niezawodnosc na piec.
~monterey_@poczta.onet.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Wystawilem taka ocene poniewaz uwazam ze jest ona proporcjonalna jesli wezmiemy segment off-roadowca czyli to co nie tonie, wytrzymale i o super wlasciwosciach, na moc w Samuraiu jest metoda, reduktor SJ410 lub silnik Swift 1.3 lub Vitary 1.6
~ksz413
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Auto nie nadaje sie do jazdy na co dzień, nie wygodnie, głośne i humorzaste. Ale radość z jazdy daje powód by je kochać
3,8
~Samurai Świebodzin
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Posiadam swojego samuraja już 5 lat i nigdy poważnie mnie nie zawiódł ani w ciężkim terenie ani na drodze, polecam każdemu to autko
2,9
~Mateusz
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jazda tym samochodem to męczarnia. 0 komfortu, tragicznie głośno, osiągi Fiata 126p, ciągle coś nawala. W teren strach jechać, bo ciągle coś się sypie.
3,8
~Piotr
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jak ktoś potrzebuje auta na zakupy i do kościoła, to niech lepiej omija szerokim łukiem, ale jak ktoś chce bawić się w terenie, to jest to doskonały wybór
~Maciej
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jest to moje wymarzone autko, z usterkami i hałasem sie liczyłem. Samurai to rasowa terenówka, jeśli ktoś lubi zajrzeć pod maske i powariować w terenie to nie ma nic lepszego!
~KiMeR
Terenowy 1.3 64KM 47kW
jest najlepszym autem terenowym bo: jest lekki wytrzymaly dokopie nawet wranglerowi!!!(nam sie udalo) i ma slodki wyglad(niepozorny