Lista ocen Suzuki Samurai 1.3 64KM 47kW 1984-2000 (14) - Silnik

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Autko trochę dużo pali jak na 1.3 b dlatego założyłem gaz. Niestety gaznik jest trudny do regulacji. Mój tryma za wysokie obroty. W przyszłości zmienie na inny, łatwiejszy. Podobno pasuje z Pony. Ale co tam kilka/kilkanaście litrów benzyny lub gazu.. Ostatnio zrobiłem przymiarki do ISUZU TROPPER z 2.6 b ... bez komentarza, czyli bez gaci nie chcę chodzić. Dobrze, że nie kupiłem, a był śliczniutki, oj, oj...
~SZCZEPAN -SŁUPSK-MOTOR ROCK
Terenowy 1.3 64KM 47kW
silnik pracuje bez zarzutu-mam go na gazie-na bęzynie chodzi lepiej-na ulicach gaz w terenie wacha ;] szkoda że nie ma więcej mocy,ale po zmianie silnika na mocniejszy muszą nastąpić kolejne by wzmocnić resztę- zawsze pada co najsłabsze-mocny silnik wykończy za słabe napędy......http://www.youtube.com/watch?v=tCbzDoFK7FI&feature=channel_page
~Argento_cali
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Wlozylem filtr powietrza i cos mi gasnie na wolnych obrotach,jak jezdzilem bez filtra bylo dobrze,ogolnie niewierzylem ze to autko podjerzdza praktycznie wszedzie na tym silniczku 1.3.Lepsze wrazenia w terenie niz jazda sportowym samochodem 250 km/h
~kamikaze13@op.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Silnik przy odpowiednim traktowaniu (olej,regulacja,itd..) nie do zdarcia - zakładając że się zakupi go w dobrym stanie.
~gazleszcz@poczta.onet.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Mysle ze silniczki trzeba ocenic ok, aczkolwiek trwalosc nierewelacyjna, moj juz wlasciwie padl
~monterey_@poczta.onet.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
ale po wszadzeniu odpowiedniego gaznika i przeprowadzenu wszystkich niezbetnych czynnosci
~ksz413
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Trwały i nie problematyczny, jedyna wada to moc, a raczej jej brak
~Samurai Świebodzin
Jak na silnik 1.3 reaguje bardzo żwawo, bardzo elastycznie nawet z LPG
~Mateusz
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Bardzo mała elastyczność, lubi wysokie obroty, o 30 km za słaby jak na ten samochód
~polesfirsttofight@wp.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Znacznie zasłaby jak na ten samochód, nędzne osiągi, jak ciężarówka