Lista ocen Suzuki SX4 I Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW 2006-2009 (78) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Przód dla kierowcy wysokiego wymaga pewnego przyzwyczajenia pod wzgledem możliwości ustawienia fotela szczególnie "boli" jak sie przesiada z "francuza" (niby te same ustawienia ale jakoś inaczej i nie do końca dobrze). Z tyłu miejsca wystarcza tylko dla dziecka, chyba, że mocno do przodu podsunięte są fotele. Bagażnik sprzyja oszczędnemu i przemyślanemu pokowaniu rzeczy.
~Vejitta
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Jako wysoki kierowca nie narzekam, duzo miejsca z przodu. Raz jednak zdecydowalem sie przejechac z tylu. To zdecydowanie nie jest auto na roslych pasazerow siedzacych na tylnich siedzieniach. Oparcie konczylo mi sie pod lopatkami, oparcie pod glowe niewiele pomoglo, ogolnie czulem sie bardzo dziwnie... Generalnie tyl dla dzieci.
~iwona
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Nie czarujmy się nie jest to kombi. W kabinie miejsca wystarczająco. Wystarczająca ilość kieszeni, schowów. Bagażnik typowo dla ludzi którzy nie lubią dużo brać na wakacje ale to wina napędu 4x4. Dla 3 osobowej rodziny myślę wystarczający. Siedzenia beznadziejnie się składają! - lepiej je wogóle wyciągnąć.
~misiak.bk
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Mi potrzebny był samochód dla 4 osobowej rodziny i jako taki spełnia wszystkie moje wymagania. Kufer jest zdecydowanie większy niz w c-klasie. Z tyłu jest bardziej wąsko (dwie osoby super, trzy - tylko na krótkie trasy). Z przodu super (pomimo 190 cm wzrostu). Jestem w stanie usiąśc wygodnie "za sobą":))
~Jacek, adres mailowy: jacor.69@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Z przodu bardzo wygodnie - wysoka pozycja za kierownicą (już chyba nigdy nie przyzwyczaję się do "normalnych" samochodów), z tyły wystarczająca ilość miejsca, bagażnik ciut za mały ale ok!, ogólne poczucie swobody ruchów we wszystkie strony - duża przestrzeń nad głowami.
~maximus
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Mam 193 cm wzrostu i mieszczę się bez problemu , przy maksymalnie podniesionym fotelu kierowcy . Nie wiem skąd się urwali ci ludzie wypisujący pierdoły ,że sx 4 to malutkie autko , pewnie nigdy nie mieli okazji siedzieć w środku :)
~kalowiec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
kierowca i pasażer będzie tu miał jak w salonie niestety nie można tego powiedzieć o kufrze czy przestrzeni z tyłu. z drugiej strony nikogo z tyłu nie wożę a na urlop jadę raz do roku po co więc kupować auto dla bagażnika???
~Jarek
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Z przodu fantastycznie. Mam 187 cm i jest wygodnie. Z tyłu gorzej. Ale w końcu to małe auto raczej można je polecać dla dwoje nie dla większej rodziny. Bagażnik mały ale wysoki i nie trzeba sie go obawiać. Dość pakowny.
~Jacek.Z
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Jak na swoje rozmiary nie jest źle. Jest wystarczająco miejsca. Może fotele mogły by być nieco wygodniejsze. W poprzednim moim samochodzie Renault Scenic fotele były zdecydowanie wygodniejsze.
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 I Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
8,4
~Wymagający
Hatchback 1.6 i 16V VVT 107KM 79kW
Z przodu mało miejsca na nogi, tył przy tych wymiarach \"OK\". Mam nadzieję że w nastepnym modelu będzie lepiej. Druga płaszczyzna regulacji kierownicy może bardzo poprawić komfort kierowcy.
Suzuki SX4 I Hatchback