Oceny Suzuki SX4 I Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW 2006-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki SX4 I Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW 2006-2009

~Sol
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Małe auto z dobrym prześwitem, sporą mocą, niskim spalaniem, 6-biegową skrzynią i napędem 4X4. Idealne miasto żeby parkować w mieście a na weekendy jeździć w trasy w góry / do lasu. Wszystko fajnie tylko niestety lubi go ruda, więc trzeba uważać z karoserią no i często pierdoły różne się psują. Nie zdarzyło się jednak żeby auto zostawiło nas na trasie.
~Krzysztof
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
To świetne auto, niewiem naczym polega rożnica między nim a sedici ale ponieważ było tańsze wybrałem suzę.Dwie osoby i dzieci nie bedą zmeczone nawet po 1,5 tysiącu km.Ale wtedy lepiej wziąść kufer na dach bo bagaznik nie powala.Za to paliwa starczy na 700 - 800 km przebiegu. I nie przekraczać 110 bo bedzie strasznie głośno od relingów.
3,6
~jaxa
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Fajny samochod tylko zeby sie tak nie przysparzal problemow usterki: notorycznie przecierajaca sie tapicerka 3 razy wymiana poszycia foteli 3 razy tarcze hamulcowe i klocki
~Marcin
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Dobre auto na polskie "wspaniałe" drogi, dobrze sobie radzi w ruchu miejskim, trasy pokonuje bez problemów, w lekkim terenie też sobie poradzi.
3,6
~Ernest
~jacekpaz1@o2.pl
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
to tak na sztuke wpisalem srednie spalanie ale pozyczylem od zony i z limanowej do oslo srednio mi wyszlo 8.4 tzn po 1480 km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Suzuki SX4 I Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
7,4
~zibi29233
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
za szerokie słupki szyby przedniej ograniczają widoczność (Widoczność)
~Pudel1
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Jak dla mnie to super auto .Sprowadzone z Francji mam go od trzech miesięcy, przejechałem trzy tysiące.Jest to model 2WD. (Silnik)
3,2
~markac2@wp.pl
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
Turbo-dziura albo cos takiego bo na II biegu ma czkawke przy przyspieszaniu (Silnik)
~kawior
Hatchback 1.9 DDiS 120KM 88kW
spasowanie elementów wnętrza i ich jakość mogła by być lepsza. Autko świetnie sprawuje się w mieście i na wypadach za miasto.Czasem coś skrzypnie ale bez przesady, wszystkie minusy tego auta wynagradza nam napęd. Na mokrej lub zaśnieżonej drodze wystarcza tryb AUTO - tył dołącza sie automatycznie . Miałem okazję jeździć po bardzo błotnistej drodze z włączonym trybem LOCK i byłem pod wielkim wrażeniem z jaką łatwością radzi sobie w terenie ,... (Silnik)
Suzuki SX4 I Hatchback