Lista ocen Suzuki Vitara I Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW 1991-2002 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RadoslawMaciej
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
jak na terenówkę to ok, dołanczany przód, reduktor, zawieszenie twarde, ale praktycznie nic sie w nim nie robiło, na polskich drogach rzuca go przy wiekszych prędkościach na każdej nierówności, co innego na autostrdach, dobre prowadzenie w zakrętach
~digresio@o2.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Nie należy jeździć na szerokich oponach ! Jest wtedy mało sterowny. Jeździłem na 255 ... "śmierć w oczach" na koleinach. Zmieniłem na 235 i jest o wiele lepiej. Jest troche twarda i czuć wszystkie wyboje ... ale ma to swoj klimat.
~nikt szczególny
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
W terenie dobrze, może i nawet lepiej niż dobrze. Droga, przeciętnie, ale to przecież nie jest auto do jazdy po drodze;) Wytrzymałe nawet bez specjalnego dbania o nie.
~Pyza
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
w mieście/na trasie przeciętnie, nie można szybko jeździć, ale to n ic dziwnego, bo to klsayczna konstrukcja na ramie. W średnio-trudnym terenie - rewelacja!
~kurteczek
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Mam "krótką" Vicię i jazda na szosie po koleinach to koszmar. Pływa tak, że trzeba cały czas wczepiać się w kierownicę i uważać aby nie wyskoczyć z drogi.
~zarid
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Na asfalnie daje radę. Ale po za asfaltem zmienia się w potworka zabawkę - jazda tym to czysta przyjemność.
~jerry1457@op.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
na dużych kołach lekko rzuca w koleinach, ale to koła w teren ;) Wytrzymałe zawieszenie!
~qbak
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Jak na auto terenowe - OK. Po małych przeróbkach wysoka sprawność terenowa.
~6_u@wp.pl
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Trasa: ok Teren to nie to samo co samuraj ale cóż większych problemów nie miałem
~Krystian
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
na trasie dobrze jak na terenowke, w terenie dobrze jak na autko miejskie
Suzuki Vitara I Standard