TATA Xenon - Oceń swoje auto

lista nadwozi TATA Xenon
lista silników TATA Xenon
Mniej

Oceny TATA Xenon

6% gorzej niż w segmencie Dostawcze (3,83)

autodna

dodano 05.12.2010 przez

Jak ktoś sobie myśli "a kupie tani jest, ma gwarancje to będą naprawiać" to się grubo myli. Zaczęło coś bić przy hamowaniu, geniusze przetoczyli tarcze na przodzie zamiast wsadzić nowe a i tak nie to był przyczyną tylko zrobiło się jajo na bębnie z tyłu. Trzymali auto 20 dni i nie dają auta zastępczego, jak ktoś lubię mieć auto i jeździć komunikacja miejską to polecam. Nie zauważyli za jest końcówka drążka przy tym kole skończona i podpora wału prawie nie ma gum. Fuszera straszna. Auto znowu wylądowało na serwisie bo przestały działać napędy. Tym razem kazałem zabrać przez asistance i dostałem auto zastępcze na cale 3 dni, zal porażka, bo auto zastępcze zabrali mi już tydzień temu a ja dalej jestem bez samochodu. Boje się co tym razem spartolą pseudo mechanicy z TATA MOTORS i ciekawe czy tym razem zauważa końcówkę i podporę wału. Nie mam siły do tych partaczy. Dobrze ze mam inne auto ale jak był by to mój główny środek transportu to wydaje mi się ze stoi na serwisie tyle samo co jeździ a przejechane ma 29900. Nie wiem czy mam reklamować resztę bo znowu miesiąc bez auta. Śmiech na sali!

dodano 06.02.2010 przez

Nie kupiłem Navary,Hiluxa czy L200 i tak bym je zakatował za wcześniej opisane moge zajeździć 3 Tatacze i przez 9 lat mam gwarancję i płacę tyle samo - stosunek 1:3 - uważam za bardzo dobry - nie muszę mieć znaczka renomowanej marki na masce ważne żeby jeździł i spełniał swoją rolę . Naprawdę pomyślcie 3 za 1 w dobie kiedy trzeba oglądać złotówkę a Tata nie jest koncernem który wypiera się czegoś przy reklamacji. Polecam Xenona takiego jakim jest

dodano 12.12.2010 przez

Auto ma swoje drobne wady, jednak bez problemu są one zawsze usuwane w ramach gwaramcji.Zawsze też otrzymuje auto zastępcze- Szpot Swarzędz. Nie żałuje zakupu, za tą cene mogłem zakupić Skode Fabie Van albo Forda Fieste Van - wybór był jednak trafny. Na zimie, na wieś idealne auto.Na autostradzie nie jest może królem lewego pasa, ale nie ma takiej potrzeby.

dodano 06.05.2010 przez

uwazam ze to auto powinno sie nazywac tata pomyłka.W firmie jezdze róznymi autami ciezarówka tez ale poczucia leku podczas jazdy juz dawno nie czółem.Hamulce to według mnie zrobiono z drzewa kokosowego albo bambusa.tym dylizansem nie zatrzymamy sie na mokrej jezdni przy nagłym chamowaniu odrazu sunie i sciaga

dodano 30.11.2009 przez

Nie jest to auto dla pana w garniturku tylko do pracy i jeśli ktoś kupuje go pod takim kątem będzie z pewnością zadowolony.

dodano 20.02.2009 przez

Bardzo dobrze jest nowy wygodny dobrze jest... POLECAM TO AUTO WSZYSTKIM NAPRAWDE JEST BDB

dodano 04.12.2011 przez

Ogólnie to więcej już tej marki nie kupie nowej z salonu.

dodano 05.04.2012 przez

ŻENADA