Oceny TATA Xenon

Pokaż wersję z silnikiem:

Najnowsze oceny TATA Xenon

~Sz.
TATA Xenon I
Auto ma swoje drobne wady, jednak bez problemu są one zawsze usuwane w ramach gwaramcji.Zawsze też otrzymuje auto zastępcze- Szpot Swarzędz. Nie żałuje zakupu, za tą cene mogłem zakupić Skode Fabie Van albo Forda Fieste Van - wybór był jednak trafny. Na zimie, na wieś idealne auto.Na autostradzie nie jest może królem lewego pasa, ale nie ma takiej potrzeby.
2,5
~tom
TATA Xenon I
uwazam ze to auto powinno sie nazywac tata pomyłka.W firmie jezdze róznymi autami ciezarówka tez ale poczucia leku podczas jazdy juz dawno nie czółem.Hamulce to według mnie zrobiono z drzewa kokosowego albo bambusa.tym dylizansem nie zatrzymamy sie na mokrej jezdni przy nagłym chamowaniu odrazu sunie i sciaga
~JAN z pracy
TATA Xenon I
Bardzo dobrze jest nowy wygodny dobrze jest... POLECAM TO AUTO WSZYSTKIM NAPRAWDE JEST BDB
~Jakub
TATA Xenon I
Nie jest to auto dla pana w garniturku tylko do pracy i jeśli ktoś kupuje go pod takim kątem będzie z pewnością zadowolony.
1,5
~NooBNukE
TATA Xenon I
Ogólnie to więcej już tej marki nie kupie nowej z salonu.
1,7
~YooRec
TATA Xenon I
Jak ktoś sobie myśli \"a kupie tani jest, ma gwarancje to będą naprawiać\" to się grubo myli. Zaczęło coś bić przy hamowaniu, geniusze przetoczyli tarcze na przodzie zamiast wsadzić nowe a i tak nie to był przyczyną tylko zrobiło się jajo na bębnie z tyłu. Trzymali auto 20 dni i nie dają auta zastępczego, jak ktoś lubię mieć auto i jeździć komunikacja miejską to polecam. Nie zauważyli za jest końcówka drążka przy tym kole skończona i podpora...
~Tadeusz
TATA Xenon I
Nie kupiłem Navary,Hiluxa czy L200 i tak bym je zakatował za wcześniej opisane moge zajeździć 3 Tatacze i przez 9 lat mam gwarancję i płacę tyle samo - stosunek 1:3 - uważam za bardzo dobry - nie muszę mieć znaczka renomowanej marki na masce ważne żeby jeździł i spełniał swoją rolę . Naprawdę pomyślcie 3 za 1 w dobie kiedy trzeba oglądać złotówkę a Tata nie jest koncernem który wypiera się czegoś przy reklamacji. Polecam Xenona takiego jakim jest
~marek
TATA Xenon I
Super oszczedny.Tak wielki samochód ,ciezki a spalanie na trasie w okolicy 7litrów, miasto 9-10 (Silnik)
~Domin77
TATA Xenon I
Siedzi się wysoko, więc widać dobrze , gorsza widoczność do tyłu ze względu na gabaryty. (Widoczność)
~posiadacz 3 pickupów 4x4
TATA Xenon