Lista ocen Toyota Auris I Hatchback (87) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Byłaby 5, gdyby nie te kiepskie plastiki w obudowie deski rozdzielczej. Przy cenie prawie 70.000 zł. nie powinno robić się takich głupich oszczędności. I jeszcze jedno. Miesiąc po kupnie auta dostałem z Toyota Motor Poland przesyłkę z ofertą założenia konta w Toyota Bank i możliwością pozyskiwania punktów bonusowych. Natomiast pies z kulawą nogą nie zadzwonił, ani nie zainteresował się, czy jestem usatysfakcjonowany z obsługi w czasie kupna...
~szakal90
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
wersja prestige na pełnym wypasie z ksenonami i tym silnikiem po negocjacji ceny wyszła poniżej 80k. tyle w temacie :) natomiast drażnią odpryski lakieru ze skrzyni biegów, bardzo brzydko to wygląda.. tapicerka dobrej jakości, przy tym przebiegu praktycznie niewytarta, mimo częstego wsiadania/wysiadania. skóra na kierownicy również w świetnym stanie. brak oznak zużycia na konsoli środkowej.
~Piotr
Hatchback 1.33VVT-i 100KM 74kW
przy zakupie auto miało dużą konkurencję ale jednak ją wygrało Cena w momencie zakupu była najbardziej korzystna spośród konkurencyjnych aut z tego segmentu, a i wyposażenie niczego sobie Posiadam wersję podstawową Jakość wykonania wersji podstawowej jest w porządku więcej można pewnie wymagać w innych wersjach
~satan_001@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Cena adekwatna do wyposażenia, bo jeśli chodzi o jakość to za takie same pieniądze można kupić auta wykonane z lepszych materiałów. Zawsze istnieją możliwości negocjacji ceny u dealera, więc dużo można zyskać, jednak i w VW da się negocjować jak i w innych markach podobnym prestiżowi.
~Leex
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Tu tez sie mi udalo. Zaplacilem za auto 56 tys, zl polskich za 5-o drzowy model. Rabaty byly fajne na wyprzedazy 2008. Pozatym diler ze swojej strony dolozyl blokade skrzyni ( alarmu sobie nie zyczylem), rabat 1300 zl na czarny metalik, gustownie opakowane wino i dlugopis ( male rzeczy tez ciesza)
~Grzegorz
Hatchback 2.0 D-4D 125KM 92kW
Jest to zdecydowanie dobry zakup lecz te modele są moim zdaniem troszkę za drogie, ale gdybym wrocil się 7 lat wstecz i znów rowazal kupno auta myślę że bez chwili zastanowienia wybrałbym jeszcze raz ten samochód. Zrobił swoją robotę zwrócił się kilkurotnie.
~Dawerty
Hatchback 1.4 D-4D 90KM 66kW
Patrząc rocznikowo Toyota w tym modelu nie jest jakoś strasznie droga porównując do "VW, AUDI", chociaż najbardziej rozczarowuje wykończenie wnętrza, samo wnętrze dobre ale jakoś materiałów jak na 2008r. i tak znaną markę ledwo przeciętny.
~miron2182@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Nie mam dużego porównania, ale przed zakupem policzyłem koszty eksploatacji Aurisa i konkurentów: Focus i C4, i w moim wyliczeniu, przy takiej eksploatacji jak moja, auris wypadł najkorzystniej. Auto dobrej jakości i za przyzwoita cenę.
~slongin@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Toyota - wydawałoby się, marka niezawodna. Oby tak było, ale widzę dużo oszczędności, które mogą wpłynąć na jej jakość. Cholerne piszczące hamulce, po wymianie klocków nie są takie ostre jak były???. Koło dojazdowe... Plastiki - jeszcze nie trzeszczą...

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~RS
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Przy tej pojemności i tej mocy auto jest takie jak się spodziewałem. Jednak ze względu na powtarzające się drobne awarie jak i fakt, że samochód nie trzyma toru jazdym mimo wielokrotnych napraw tego auta bym nie kupił.
Toyota Auris I Hatchback