Oceny Toyota Auris I Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW 2006-2010

Najnowsze oceny Toyota Auris I Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW 2006-2010

3,6
~matt
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Auto trochę toporne jak na swoje rozmiary ma zaskakująco duży promień skrętu, też przydałoby się z 20 koni więcej i 6 bieg. Na autostradzie strasznie głośne przez co człowiek się męczy. Za to małe spalanie. Idealne do miasta. Ok 190kkm wymiana sprzęgła ale to chyba poprzednia właścicielka je mocno zużyła. Skrzynia biegów jak to w innych toyotach z tego okresu ok, wsteczny czasami wydaje się nie wejść ale po puszczeniu sprzęgła wskakuje na...
~mmk
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Autko idealne do miasta. Nie za duże, ale też nie za małe. Wszędzie się mieści, a przy tym jest naprawdę sporo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Polecam dla osób poruszających się głównie po mieście. Gdy trzeba wyskoczyć w trasę, również ten samochód się do tego nadaje.
3,5
~satan_001@o2.pl
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Całkiem fajne autko, jednak z tym silnikiem-dla dziadka! Przy mocniejszym silniku o wiele lepsze auto! Jednak usterki, które zaczynają występować trochę przerażają (w żadnym innym aucie nigdy tak szybko nie miałem usterek). Brakuje regulacji lędźwiowej w fotelu kierowcy,ale fotele wygodne mimo tego.
~miron2182@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw oceniam to autko na 5!. Ma kilka drobnych wad, ale po tych 3 latach razem nie mogę się naprawdę do niczego na poważnie przyczepić. Wiem, że w następnym aucie będę chciał mieć więcej kucyków pod maską:)A ten Aurisek będzie w mojej rodzinie na długie lata.
~K
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Bardzo fajne auto, bardzo miękkie i "elastyczne"
3,6
~Jan K.
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Niestety Toyota straciła w moich oczach, występowanie usterek w samochodzie serwisowanym (jeden właściel) przy przebiegu 50 tyś. coś nie tak
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
8,7
3,2
~Student
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
NIE. Więcej nie kupię Toyoty. Skrzypi, trzeszczy a silnik strasznie ospały.
~PS
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Poprawne auto, ale z tym silnikiem raczej do jazdy miejskiej lub dla bardzo spokojnego kierowcy.
4,1
~LGEBM
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Ogólnie Autko oceniam na 4,5. Jedyny powaznym minus to po 60tys zaczynaja skrzypiec plastiki konsoli sirodkowej :(
~Mario
Hatchback 1.4 i 16V VVT-i 97KM 71kW
Jeżeli ktoś chce mieć dający poczucie bezpieczeństwa samochód a nigdy nie jest pierwszy z pod świateł to będzie w 7 niebie.
Toyota Auris I Hatchback