Oceny Toyota Auris I Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2010

Toyota Auris I Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Auris I Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW 2009-2010

~kopini
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód wygląda na niewielki z zewnątrz, ale jak się zasiądzie do środka to całkowicie zaskakuje on ilością miejsca zarówno jak i dla pasażerów z przodu ale jak i również z tyłu, to jest niesamowite że człowiek 1,90 ma tam miejsce nad głową nie musi się w ogóle zginać czy coś może siedzieć wyprostowany i głową podsufitki nie dotknie a na nogi też nawet przy maksymalnym odsunięciu fotela przez kierowcę na spokojnie ma na nie miejsce ;-) Jazda...
~Jakub W.
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Do dziś jestem zachwycony decyzją kupnem tego auta. Jest bardzo przestronne i wygodne, bardzo łatwo znaleźć dobrze wyposażony egzemplarz (automatyczna klimatyzacja, [bardzo rzadko] nawigacja) za cenę od 20 do 25 tysięcy złotych. Dwie wersje nadwoziowe, bardziej polecam pięcio drzwiową wersję. Auto kupiłem w 2014 roku, z przebiegiem około 85000 km, do dzisiaj nie wystąpiła ŻADNA USTERKA!!!
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
W sumie auto zdecydowanie bardziej komfortowe od poprzedniczki, ale za brak dostatecznej liczby schowkow, ograniczenia w ustawianiu wentylacji oraz denerwujace strzalki podpowiadajace zmiane biegow, oceny maksymalnej nie daje.
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Silnik uważam za bardzo udany. W czasie jazdy 140 km/h po autostradzie można swobodnie rozmawiać, elastyczność jest nieprawdopodobna. Podpowiadasz wskazuje przy 1600 obrotów, żeby już zmieniać na wyższe przełożenie. Na upartego można by jeżdzić korzystając wyłącznie z biegów 1,3,5 (Silnik)
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Pisałem opinie po pierwszym tysiącu. Teraz jestem po pierwszym przeglądzie technicznym. Do silnika sie przyzwyczaiłem i cenię sobie go za dużą elastyczność. (Silnik)
~Jedrek
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Bardzo ładnie pracuje. Przyspieszenie ma dosyc dobre, chociaż po 132 KM spodziewałem sie trochę lepszego odejścia. (Silnik)
~mrkoziolek1
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wygodny i solidnie zrobiony kompakt.
~Grzesiu
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Rewelacja, silnik bierze od dolnych obrotów, jest rewelacyjny. Nie słychać silnika w samochodzie, pracuje wyjątkowo elegancko. W porównaniu z silnikiem 124 KM, nie ma o czym gadać. Poza tym 6-cio biegowa skrzynia biegów działa rewlacyjnie, jazda na szóstce od 60 km/h i płynnie do maxa 220km/h. Jest super i pali mało. (Silnik)
Toyota Auris I Hatchback