Oceny Toyota Auris I Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW 2006-2010

Najnowsze oceny Toyota Auris I Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW 2006-2010

2,5
~toyota-dziekujeNIE!!
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Autko przez pierwsze 3 lata super niestety silnik choc fajny i mocny nie jest trwalszy od tego w fiacie 126p. Jednak ten w maluchu byl latwy i tani w remoncie a naprawa tego z toyoty polega na wymianie za drobne 19500 .Moznaby rzec ,ze inzynierom z toyoty udalo sie zrobic autentycznie silnik jednorazowy. Powaznie jednak piszac radze sie zastanowic nad wyborem silnika. Nawet benzynowy o duzej pojemnosci moze wyjsc taniej od jednorazowego...
~rafaldrabik@op.pl
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Wiec z auta jestem zadowolony i oczywiscie polecam! jesli stac Cie na ta wersje [ pamietajcie ze za ta cene kupimy golfa gti i prawie kazde inne gti! ale nasz auris nie bedzie tak szybki jak np. pierwszy lepszy 200konny gti.wiec amatorom \'scigaczy\' raczej odradzam, reszta tak bedziecie raczej zadowoleni. polecam wersje 3dr. z ciemnymi szybami oraz spoilerami - tylko wtedy wyglada dobrze!
~AURIS2007
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
OK. Kupiłbym ponownie samochód z takim lub podobnym wyposażeniem. Jeśli dysponował by mocą ok. 200KM i 450Nm.
~Wa-wa
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Bardzo dobre połączenie komfortu i nutki sportowej. Niezwykła przyjemność z jazdy (z troską o kieszeń - spalanie).
3,4
~lukasz
~Kena
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
jak na 177 KM to 8 w miescie i ok 6 na trasie to mysle ze dobry wynik (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )

Usterki Toyota Auris I

Toyota Auris I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janek
Hatchback 2.2 D-CAT 177KM 130kW
Miałem okazję jeździć tym autkiem w pracy i musze powiedzieć że rewelacja. 177 KM (2.2l) przy takim spalaniu to bajka. Czuć pazurek i sportowy charakterek auta (Silnik)
Toyota Auris I Hatchback