Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Za 9 letni samochód zapłaciłem 17500 zł. Średnie ceny Toyoty Avensis Kombi w 2012 roku były niższe o ok 1500 zł. Trafiłem na handlarza, który sprowadza auta z Niemiec tylko od pierwszych właścicieli i traktuje to zajęcie jako dodatkowy zarobek (sprowadza 2-3 auta miesięcznie, gdyż w tygodniu pracuje na etacie w Polsce). Ponieważ firma, w której ja pracuję ma własną stację diagnostyczną, miałem możliwość dokładnego sprawdzenia auta przed...
~Blondyn
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej trafiony. Za przyzwoitą cenę kupimy auto dobrej jakości z dość bogatym wyposażeniem standardowym. Cenowo to auto jest tańsze od Octavii czy Passata, a jakością i niezawodnością im nie ustępuje. Trzeba być przygotowanym na to, że czasem może wyskoczyć jakaś droga naprawa - ale tak to już jest z dieslami produkowanymi po 2000 roku.
~GP
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo dobrze.. Co prawda jakosc nie idize w parze z wygladem bo Audi A6 mojego brata o 2 lata starsze a w srodku wyglada po prostu duzo ladniej....Ale jak widac Toyota nie przywiazywala wagi do wygladu tylko do jakosci... Bardzo polecam.. Sa nowsze wersje z silnikiem D4D i sa zwawsze i mniej pala ale sa drosze w serwisie (kolo 2masowe czy rozrzad)
~Marcin.
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Czego można oczekiwać od 10 letniego samochodu... Jest to konstrukcja składana w GB i to czuć. Proszę uważać na wszelkie diesle wyprodukowane 10 lat temu, nie ma takiej możliwości aby miały one przebieg poniżej 300.000 km, takie przebiegi nie były straszne dla starych 90 konnych diesli. Tę książkę należy już zamknąć.
~petrus74@gmail.com
Kombi 1.6 110KM 81kW
Za ten egzemplarz z caluśką historią serwisową z Toyoty ocena BDB. Cena atrakcyjna, choć przebieg trochę duży. Jestem zwolennikiem posiadania największej wiedzy o samochodzie. Historia serwisowa i wszelkie szczegóły dotyczące danego auta nawet te zatrważające mogą pomóc w przyszłości i uchronić od przykrych niespodzianek.
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Te auta nie są tak bardzo popularne jak passaty bo moim zdaniem niczym nie porywają. Wykonanie ok, materiały ok. Za 10 tysięcy można poszukać zadbane auto. Te z polskich salonów niestety są już trochę podmęczone. Warto kupić sprowadzony egzemplarz, za zachodnią granicą o te auta się dba.
~Blondyn
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Odpowiedniki innych producentów jak Mondeo, Octavia, Passat, czy Vectra tez posiadają wiele wad, ale Avensis w T22 2010 kosztował w granicach 18tyszł a Passat, czy Octavia grubo ponad 20tys, wiec cenowo zakup Avensis był dużo lepszy. Jakością nie ustępuje jego droższym odpowiednikom.
~Budrys
Kombi 1.6 110KM 81kW
kiepska jakość materiałów tapicerka jest brzydka chyba w każdej którą oglądałem przed zakupem w oparciu fotela kierowcy jest przetarta gąbka i w plecy wbija się drut. podłokietnik centralny za gdzieś daleko z tyłu. no i ten kokpit lata 80 tragedia zero polotu
~laooo
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
jeżeli ktoś myśli o zakupie tego samochodu ze starszych roczników to musi przeznaczyć przynajmniej drugie tyle na kolejne dwa lata eksplatacji. Tanie wyjdzie kupić sobie samochód z przyzwoitym v8 a pieniądze wydawać na paliwo a nie warsztaty.
~damon
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
W zakupie nie najtańszy ale za to w utrzymaniu bardzo tani, a i przyjemność z jazdy wszystko rekompensuje. w porównaniu z jakimś smiesznym Passaciną to po prostu super wóz, w którym np zawieszenie po 8 latach na polskich drogach ma 75% skuteczności:)
Toyota Avensis I Kombi