Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (85) - Widoczność

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Widoczność wokół jest w porządku. Wysoka pozycja za kierownicą sprawia, że dach zasłania sygnalizatory - moim poprzednim autem mogłem zatrzymać się znacznie bliżej sygnalizacji. Słupki nie ograniczają widoczności a lusterka też są ok, od strony kierowcy jest lusterko które eliminuje \"martwe pole\".
~felemek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Do przodu extra, tył z racji przyciemnionych okien i tego że to kombi -wieczorem jak na cmentarzu.Ale podejrzewam że w lecie w czasie silnego nasłonecznienia inni mi będą zazdrościć.Mimo to radzę sobie świetnie z cofaniem(bez czujników parkowania) juz wyczułem auto ,a jeżdżę nim 3 tygodnie.
~Arek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Widoczność jest dobra prawie w każdym kierunku. Do tyłu trochę utrudniona (wersja kombi) ale mi to nie przeszkadza, cofam na lusterka. Podoba mi się, że powierzchnia szyb jest duża w porównaniu do wielu współczesnych samochodów, gdzie liczy się stylistyka a nie widoczność.
~marjas
Kombi 1.6 110KM 81kW
Do przodu i na boki bez zastrzeżeń.Do tyłu trochę gorzej jak to w kombi ale nie ma to znaczenia.W terenówce panorama była pełniejsza bo widziałem dachy samochodów i to co przed nimi ale widoczność do tyłu szczególnie jak znajdował się tam jakiś maluch była prawie zerowa.
~renia-s@go2.pl
Kombi 1.6 101KM 74kW
jw.- wysoka nie jestem, ale widze wszystko- mimo, ze auto wielkie, ja kierowca mlody stazem, a parkuje bez problemow takze tylem...choc moze zasluga instruktora, ktory uczyl mnie parkowania tylko po lusterkach i tylniej szyby nie uzywam zbyt czesto:)
~Forza
Kombi 1.6 110KM 81kW
Świetna. Mowi sie ze auto kombi to wielkie, ciężko sie manewruje, bla bla bla. Bzdury. Operuje sie świetnie, tylna szyba wyznacza kraniec tyłu. Jest perfekcyjnie. Lusterka bez zarzutow, nie wiem czy można tu ocenić inaczej niż '5'.
~pabloron
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Daję piątkę, choć widoczność do tyłu nie jest nadto rewelacyjna. Jest to jednak kombi i należy nastawić się na częste korzystanie z lusterek. Te z kolei są duże i doskonale widać wszelkie przeszkody.
~darkusz@op.pl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Pewnie byłoby lepiej, ale mam ciemne szyby, to w ciemnościach trochę słabo. Z gorszymi oczami będą kłopoty. Za to ciemne szyby latem... miodzio. Ponadto lusterka niezłe, nie mam kłopotu w czasie jazdy.
~Oloratuj
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jeśli chodzi o widoczność, jak dla mnie w tym aucie jest to pomówienie. Przy odpowiednim dla mnie ustawieniu fotela muszę siedzieć pochylony i patrzeć czy zmienia się światło.
~amoretti
Kombi 1.6 110KM 81kW
Jeżdżę do przodu więc jest ok. Pozycja za kierownicą jest dość wysoka, co pozwala na dobrą obserwację. Do tyłu...cóż to kombi więc muszę zainwestować w czujniki parkowania
Toyota Avensis I Kombi