Oceny Toyota Avensis I Kombi 1.8 110KM 81kW 1997-2002

Najnowsze oceny Toyota Avensis I Kombi 1.8 110KM 81kW 1997-2002

4,1
~KR
Kombi 1.8 110KM 81kW
Informacja dla gościa, któremu nieusuwalnie drży kierownica. Zażyczyłem sobie z tego powodu wymianę kolumny kierownicy na gwarancji i niewiele pomogło, dopiero zmiana fachowca od wyważania kół dała efekt. Najwyraźniej jest bardzo czuła na zle wyważenie.
~a_n@astercity.net
Kombi 1.8 110KM 81kW
Poprzednio przez trzy lata jeździłem Avensisem z silnikiem 1600 i byłem zadowolony, choć tamten silnik był zdecydowanie za słaby. Po faceliftingu i wstawieniu silników nowej generacji Avensis stał się autem doskonałym: cichy, szybki, komfortowy, z ogromnym bagażnikiem (w każdej wersji nadwozia, nie tylko w kombi).
~lupino41@wp.pl
Kombi 1.8 110KM 81kW
duże auto, dobrze trzyma się drogi i polecam każdej normalnej rodzinie by nie płacić tysięcy za naprawę, mała awaryjnośc i koszty utrzymania na poziomie golfa III
~Kamil
Kombi 1.8 110KM 81kW
Myślałem że silnik 1.8 okaże się za słaby dla takiego kombi, tym czasem jest idealny, przestronne wnętrze, idealny samochód, na pewno lepszy niż passat
~Wojtek Ostrowski; Woj.Ostry@poczta.neostrada.pl
Kombi 1.8 110KM 81kW
Sama przyjemność, bardzo dobre jak na montowane fabrycznie radio/CD i głośniki, wielki bagażnik.
3,1
~Andrzej
Kombi 1.8 110KM 81kW
jest to rocznik 2003 - brak możliwości poprawnego wpisu w tabeli rocznik . (Silnik)
~Marcin
Kombi 1.8 110KM 81kW
silnik pracuje cicho i równo, a jednocześnie jest wystarczająco dynamiczny i elastyczny. (Silnik)
~mazbiny@poczta.fm
Kombi 1.8 110KM 81kW
Silnik pracuje bardzo równomiernie, jest w miarę elastyczny i chętni wchodzi na wysokie obroty. (Silnik)
~Jacek
Kombi 1.8 110KM 81kW
ceny dosyć wysokie ,ale zawsze kiedyś będziemy sprzedawać. (Stosunek jakość/cena)
Toyota Avensis I Kombi