Lista ocen Toyota Avensis I Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002 (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darkusz@op.pl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Nie jestem olbrzymem, ale postura bardziej mikra pewnie pasowałaby do podłokietników. Dla mnie zbyt nisko. Ponadto deska troszkę jednak z ubiegłego wieku, ale konstrukcja także:). Brak uchwytów na napoje, bo to koło ręcznego, to niespecjalnie. Ale można przywyknąć.
~Blondyn
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszystko pod ręką, łatwo wszystko ustawić, nawet w czasie jazdy. Praktyczne schowki w drzwiach i podłokietniku. Duży i czytelny wyświetlacz radia, praktyczne pokrętła do klimy i ogrzewania.
~Piotr
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Trochę karkołomna obsługa wszystkich wycieraczek i spryskiwaczy (przód i tył) w jednej dźwigience. Przy odrobinie samozaparcia i manualnych ćwiczeń do pokonania.
~pabloron
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Kolejny element co do którego nie ma większych zastrzeżeń. Kilka dużych schowków, to co potrzebne zawsze jest pod ręką. Podłokietnik mógłby być nieco dłuższy.
~Marcin.
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Ergonomia - cóż, Japończycy w tamtych czasach nie byli mistrzami, jest to surowy samochód, z kilkoma odpowiednimi schowkami, nie jest to limuzyna.
~przyjaciel
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Nie oszukujmy się, nie jest to samochód sportowy, tylko rodzinny japończyk z silnikiem "tylko" 110KM. Ogólnie ergonomia była bardzo zadowalająca.
~solonka
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszystko tak jak powinno być. Ale brakuje porządnego miejsca na komórkę. Roleta (w kombi) jest słaba i jej zasuwanie pozostawia trochę do życzenia.
~Frick
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Tylku tu auta niemieckie mają delikatną przewage, w toyocie jest bardzo uwidoczniona prostota - wg mnie honda lepiej się pod tym względem prezentuje.
~laooo
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
samochód projektowany dla japończyków, jeżeli ktoś nie jest karłem albo pigmejem to nie dosięgnie do podłokietników.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
6,7
~sl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Bagażnik duży, niski próg załadunku. Bagażnik ustawny, roleta łatwo wyjmowalna. Siedzenia łatwo się składa. Co chcieć więcej.
Toyota Avensis I Kombi