Lista ocen Toyota Avensis I Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW 1999-2002 (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin.
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wycieszenie jest słabe, uszczelki nie sprawdzają się i szybko parcieją, polecam smarowanie je silikonem. Bądz wymianę na nowe. Tu dodam że jest problem z wnęką na koło zapasowe i dwoma bocznymi po lewej i prawej stronie. Jeśli samochód miał wypadek (tył) to jest wielce prawdopodobne że poprzez klosze lamp będzie przeciekała woda. To po jakimś czasie doprowadzi do korozji koła zapasowego, blachy pod nim oraz bocznych wnęk. To samo w momencie...
~mansoft
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
nie ma co narzekac jak za ten rocznik samochodu uzywanego nie odbiega wyciszeniem od nowszych modeli w tej klasie chociaz przy wiekszych predkosciach jak juz wczesniej pisalem zaczyna bys slychac silnik i do tego opony mam nie pierwszej jakosci wiec i one po asfalcie troszke halasu robia
~sl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jest bardzo dobrze ten silnik to poezja. Diesel z praktycznie niesłyszalnym klekotem. Kabina dobrze wyciszona. Zaczynają przeszkadzać takie rzeczy jak lekko niespasowane plastiki czy latające skarby w schowku lub bagażniku. Człowiek zaczyna sie po prostu czepiać.
~Blondyn
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wyciszenie to jeden z największych plusów tego auta. Mimo, ze silnik dieslowski, to w środku go praktycznie nie słychać. To daje duży komfort podczas długich podróży (nadmierny hałas ma ogromny wpływ na zmęczenie)
~Mariusz.Treszczotko@wp.pl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
W ośmioletnim aucie uszczelki w drzwiach szumią, zawicha bajer, silnik też cichusi chyba że go się ostro przydusi, ale mimo to zwyczaj mam uczucie że jade bęzyniakiem
~pabloron
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Silnik ok. Raczej skrzypiące elementy wnętrza doprowadzają do szału. Silnik zaczyna doskwierać przy prędkościach sporo powyżej 100 km/h
~Mirunio1@wp.pl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Nie ma chyba lepiej wyciszonego Diesla!!! Oczywiscie trochę klekocze jak jest zimny,ale po rozgrzniu niemal jak benzyna,prawie nie słychac ze to diesel.
~Andrzej
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
miałem różne auta nubirę nissana volkswagena passata audi a4 octavie - w avensis najlepszy komfort podróżowania
~damon
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Gdybym nie wiedział, że kupiłem 2.0 D4D, pomyślałbym, że jadę benzyniakiem:) Nawet przy 160 silnik pracuje bardzo kulturalnie.
~macx25
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
bardzo dobrze wyciszone wnętrze. w czasie jazdy miejskiej zupełnie nie słychać silnika ani otoczenia.
Toyota Avensis I Kombi