Lista ocen Toyota Avensis I (249) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 316 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolty
Sedan 1.6 110KM 81kW
Avensis to w sumie niewielki samochod jesli porownuje sie do dzisiejszych samochodow klasy D - nie jest zbyt szeroka choc miejsca wystarcza i nie tracam pasazera lokciem. Z tylu malo miejsca na nogi - choc moze to dlatego, ze odsunalem fotel kierowcy dosc daleko. Po 3 latach uzywania tego samochodu nadal mam klopoty z ustawieniem fotela - jak nogi sa OK to kierownica za daleko. Pochylanie siedziska tez kiepsko rozwiazane - oparcie pozostaje...
~marjas
Kombi 1.6 110KM 81kW
To bardzo wygodny samochód.Nie jest to oczywiście van ale przestrzeni nie brakuje dla nikogo.Śmiem nawet twierdzić,że tylna kanapa jest wygodniejsza niż tylne osobne fotele w kilku vanach,którymi jeździłem a też mogą wygodnie tam podróżować trzy dorosłe osoby co wcale nie jest regułą w tej klasie pojazdów nawet nowszych konstrucji.Bagażnik do rolety pomieści chyba wszystkie wakacyjne bagaże a jeśli wykorzystać pełną przestrzeń po dach można...
~Mikrobi
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miodzio, ale ze względu na to że mam wersje liftback to nad końem tylnej kanapy w aucie zaczyna sie nagle duzy skos w dół, jeżeli ktos ma powyżej 175 cm wzrostu i siedzi z tyłu to moze szorować głową o podsufitkę a to przyjemne nie jest :). mój znajomy ma wersje sedan i tam z tyłu jest lepiej. za to ja mam o wiele większy bagażnik moge tam schować żonę i teśćiową razem wziete jak bedą niegrzeczne i wywieźć do...
~przyjaciel
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszytsko było ok, a może nawet więcej niż ok. Nie jestem małą osobą, a nigdy nikt za mną nie skarżył się na mała ilość miejsca. Największym atutem tego samochodu są świetnie przemyślane schowki. Spokojnie mogę powiedzieć, że ma najlepiej przemyślane schowki z pośród wszystkich samochodów jakimi było mi dane jechać jako pasażer jak i kierowca. Niestety świetny projekt wnętrza nie udzielił się następcom tego samochodu (tzn. Avensis T25 i T27).
~Gliwiczanin
Kombi 2.0 128KM 94kW
We wnętrzu miejsca jest dużo. Fotele wygodne, nie zużywają się, nie wydają odgłosów, zapewniają komfortową. Na tylnej kanapie 2 osoby podróżują bardzo wygodnie, 3 już trochę mniej. Zastrzeżenia może jednak budzić bagażnik, niby prawidłowy, ale u konkurencji znajdziemy więcej przydatnych rozwiązań ( krawędź załadunku równa z podłogą, płaska powierzchnia po złożeniu siedzeń, więcej miejsca między nadkolami, itp )
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Auto jest obszerne. Z tyłu jest dużo miejsca ale nie wsunie się stóp pod fotel kierowcy ani pasażera bo nie ma tam po prostu miejsca. To duży samochód, w sam raz na dłuższe wyjazdy. 4 osoby mogą podróżować w naprawdę fantastycznych warunkach. 5 osób też zmieści się bez problemu. Na tylnej kanapie można posadzić 3 osoby dorosłe i nie będzie zbyt ciasno. Przestrzeń oceniam bardzo dobrze.
~kb
Sedan 1.6 110KM 81kW
Mam 1.9m i jestem zadowolony z przestrzeni. Siedziałem w kilku autach przed zakupem \"avki\" i przyznam że zdecydowałem się na te auto między innymi dlatego, że mogę swobodnie odsunąć fotel do końca, wyregulować siedzenie łącznie z odcinkiem lędźwiowym a na tylnym siedzeniu mieści się na luzie fotelik z dzieckiem :) Na tylnym siedzeniu 3 dorosłe chłopy siedzą bez wielkiego ścisku.
~Ł.H.
Sedan 1.6 110KM 81kW
Jak na sedana tej klasy - super. Bardzo wygodnie też mają pasażerowie z tyłu, często wręcz zaskoczeni komfortem! Duży i dość dobrze rozplanowany bagażnik, naprawdę ma te 500L (w odróżnieniu od niektórych immych aut...), nawet po zamontowaniu 50L butli za siedzeniem nadal moge spakować wózek dziecięcy i wyjąć koło zapasowe ze swojego naturalnego lokum!!!
~Arek
Kombi 1.8 129KM 95kW
Przestrzenie dla kierowcy i pasażerów (4 osób) nie brakuje. W bagażniku nadkola mocno wnikają do wnętrza i zabierają cenne litry na bagaż, co odczułem w szczególności gdy jeździliśmy z mały dzieckiem, dla którego trzeba było wziąć wózek, łóżeczko turystyczne itp. Ale po wykonaniu kilku sztuczek, klapę udawało się zamknąć:)
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I
8,2
11,2
~ambienT
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Komfortowa podróż dla 4 osób, przy odsuniętych przednich fotelach zostaje dużo miejsca na nogi z tyłu, nad głową również dysponujemy przestrzenią. Idealnie rozwiązane auto dla osób ze wzrostem do 1.90. Bagażnik spory, składane fotele z fajnym systemem oraz mata bagażnika + siatka. Przewiozłem nim drzwi do komórki lokatorskiej!