Lista ocen Toyota Avensis I (62)

2,6
~tomasz.zolkos@post.pl
Sedan 1.6 101KM 74kW
Czy po przeczytaniu wpisu o niezawodności trzeba jeszcze coś dodawać? Ano można - ceny w serwisach są bardzo wysokie a w parze z wysoką ceną nie idzie wysoka jakość usług (przynajmniej w Trójmieśćie) - właśnie przez słaby serwis dwa razy wymieniono mi kolumnę kierowniczą, tylko po to, żeby w momencie odbioru samochodu z serwisu powiedzieć mi, że to przekładnia kierownicza. Honda przestała produkować Accorda w Anglii z jakiegoś powodu, Toyota...
~renia-s@go2.pl
Kombi 1.6 101KM 74kW
Uwielbiam! Pierwsze wlasne auto, wszyscy sie dziwia, ze ja- mloda, kobieta i niewysoka i to glownie po miescie, jezdze takim, a w tej chwili bym sie nie zamienila! I pakownosc na 6+ !
~Paweł (pawel.mroz@vp.pl
Hatchback 1.6 101KM 74kW
Bezawaryjność Toyot znana jest od lat. Miałem 6 TOYOT różne modele i wiek (od nowego z "PEWEXU" ´86 rocznik do 20 letniego, którego sprzedałem ze stanem licznika ponad 600 tys.km) żaden nie zawiódł mnie nigdy i ponosiłem tylko koszty eksploatacyjne. Jeśli jeszcze będę zmieniał samochód to tylko na TOYOTĘ.
3,4
~m.gniewkowski@op.pl
Sedan 1.6 101KM 74kW
auto ma piękna sylwetkę i to chyba wszystko co mi się podoba silnik był b cichy ale już nie jest pali ponad 8 skrzynie biegów słychać dlatego słucham radia chamulce do dupy jakby tył nie chamował pedał niski mięki a najgorsze sA właściwości jezdne bo tego się nie da naprawić robiłem geometrię i dalej kiepsko się prowadzi
4,1
~Vierzbi
Sedan 1.6 101KM 74kW
Avensis to wprawdzie nie czołówka klasy średniej ale jest dobre,najbardziej mnie w tym aucie zaskakuje elastyczność silnika!
3,7
~mefiu10@onet.eu
Hatchback 1.6 101KM 74kW
toyotka dobrze zaprojektowana cicha ,dynamiczna ,pojemna ,srodek dobrze spasowany ,ladny wyglad ,niedroga w eksploatacji
2,6
~esplan@stnet.pl
Sedan 1.6 101KM 74kW
Nie wiem dlaczego wszyscy chwalą. ja od czterech lat mam cały czas problemy /obecnie 200 tys.km/na gwarancji wymieniono drazki kierownicze,sprzegło, sygnalizator swiateł w dzrzwiach,termostat.nagrzewnice przy 120 tys km zablokował sie pierscien na jednym z tłoków. ostatnio "wydmuchało" usczelke w układzie chłodzenia i padl przełacznik zespolony swiatel oraz silnik spryskiwacza.To tez nie wszystko reszta to drobiazgi.Auto jest regularnie...
~toyotafan
Kombi 1.6 101KM 74kW
gorąco polecam!! Kombi idelane dla 4 osobowej rodziny
4,1
~TEDI
Sedan 1.6 101KM 74kW
Ogólnie auto bardzo fajne. Poprzedni jeździłem Vectrą A 1,8 z LPG. W Toyocie cicho pracuje silnik i ma większą moc.Ładnie się wkręca przy wyższych obrotach.
~Robert
Sedan 1.6 101KM 74kW
Kupiłem auto używane prawie trzyletnie z przebiegiem już ponad 100 000km. Jak na taki przebieg wszystko doskonale, dobrze utrzymane, nic sie nie tłucze i nie stuka w środku. W książce serwisowej samochodu warto odnotować tylko problemy z kolumną kierownicy - wymiana na gwarancji. Poza tym wszystko świetnie, szczególnie jeśli poprzednio jeżdziło sie Oplem.