Lista ocen Toyota Avensis I (59)

~AveArt
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Bardzo cicha praca,elastyczność też niczego sobie.Przyspieszenie mogłoby być ciut lepsze,ale nie ma co narzekać>w końcu to nie samochód do wyścigów.Długa żywotność silnika-moja toyota ma przejechane 195000 a silnik jest w stanie idealnym jeszcze nigdy nic się nie popsuło. (Silnik)
~Madzia
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Ogólnie samochód sprawuje się dobrze, gdyby nie wymienione wcześniej usterki. Sonda jest nowa , więc działa OK. Do pełni szczęścia zostaje tylko wspomaganie.
~sagittaire82@o2.pl
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Duże wygodne auto w rozsądnych pieniadzach, nie drenujące przesadnie kieszeni kosztami utrzymania.
~pawel21abc@o2.pl
Sedan 1.8 110KM 81kW
Nie widzę sensu wymiany auta na inne przez ładnych parę lat- auto bardzo ekonomiczne, dobrze wyposażone, bardzo pojemne , mało awaryjne a jednocześnie ze względu na wartość i wiek nie atrakcyjne dla złodziei
~Pablo
Hatchback 1.8 110KM 81kW
silnik doskonały. dzięki zmiennym fazom rozrządu ekonomiczny a zarazem zaskakująco elastyczny. (Silnik)
3,8
~Mugger
Sedan 1.8 110KM 81kW
samochod ten nalezy do mojego taty, pozwolilem sobie zamiescic tu jego spostrzezenia. Mimo przebiegu i lat auto nadal jest w pelni funkcjonalne i konfortowe, wizualnie nadal reprezentuje się dobrze, jazda nim sprawia wiecej przyjemnosci niz nie jednym mlodszym samochodem. Avensis odznacza sie niska awaryjnoscia.
3,1
~Andrzej
Kombi 1.8 110KM 81kW
jest to rocznik 2003 - brak możliwości poprawnego wpisu w tabeli rocznik . (Silnik)
~mazbiny@poczta.fm
Kombi 1.8 110KM 81kW
Silnik pracuje bardzo równomiernie, jest w miarę elastyczny i chętni wchodzi na wysokie obroty. (Silnik)
~Bayer3310
Sedan 1.8 110KM 81kW
Generalnie jestem zadowolony,żadnych napraw oprócz ekspolatacyjnych, wymian płynów
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I
8,2
11,2
~a_n@astercity.net
Kombi 1.8 110KM 81kW
Poprzednio przez trzy lata jeździłem Avensisem z silnikiem 1600 i byłem zadowolony, choć tamten silnik był zdecydowanie za słaby. Po faceliftingu i wstawieniu silników nowej generacji Avensis stał się autem doskonałym: cichy, szybki, komfortowy, z ogromnym bagażnikiem (w każdej wersji nadwozia, nie tylko w kombi).