Lista ocen Toyota Avensis I (27)

~gitarnik
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Jeśli ktoś szuka finezji i stylu to ten samochód nie jest dla niego. Dopiero po pewnym czasie docenia się niezawodność. Auto dla pragmatyków i myślących rozsądnie i co za tym idzie nudne. Zdecydowanie lepiej prezentują się karoseria i wnętrze wersji po liftingu. O ile kszałty karoserii wersji hatback mogą się podobać to wnętrze trąci już myszką.
~Tomek K.
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Ja jestem bardzo zadowolony! Z czystym sumieniem mogę polecić to autko jako bezawaryjne, wygodne, dość dynamiczne a po delikatnym tuningu doskonale się prowadzące! Z zaznaczeniem że samochód zakupiony w Polskim salonie, od pierwszego właściciela,bezwypadkowy, serwisowany W ASO, zadbany (oleje, paliwa tylko - Suprema 98, V-power i Ultimate 98, magnetyzery, ceramizery, sportowy wkład filtra powietrza...etc wszystko najwyższej jakości)
4,1
~Toyota
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Uważam, że Toyota Avensis I generacji to udane auto, a silnik 2,0 150 km jest najlepszym wyborem do tego modelu. Nie ma żadnych problemów tak jak np. w 1,8 ze zużyciem oleju, nie jest też tak skomplikowany tak jak diesel. Ponadto można liczyć na niezłe wyposażenie biorąc pod uwagę wiek auta, 6 poduszek, klima półautomatyczna, ABS, ESP. Na pewno znalezienie auta w tym wieku, w dobrym stanie technicznym to duże wyzwanie, jednak jeśli się uda,...
~MichalW
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Samochód bardzo porządny, niezawodny ale niestety widać że był projektowany w połowie 90 lat. Gdybym nie miał 2l i 150KM to mógłbym powiedzieć że samochód tragicznie nudny. Stylistycznie mi się akurat podoba - sedan ma dosyć zgrabny tył i całkiem dynamiczny przód (po liftingu).
~Mikrobi
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
kupiłem ten samochód tylko dlatego że był po dobrej cenie, od znajomego i był zadbany. chciałem kupic sobie Honde Preludę V, treraz widze ze zrobiłem dobrze :) i jestem z niego zadowolony a to chyba najwazniejsze :)
~PedroRico
Kombi 2.0 16V 150KM 110kW
Na razie nie mam problemów z tym autem. czasami chciałoby się wymienić na coś nowszego, ale czytając komentarze i opinie innych aut , zostanę przy mojej Ave.
~PiotrW
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
SUPER samochód. Przez 6 lat użytkowania naprawiane było jedynie zawieszenie i hamulce. SUPER wyciszone wnętrze.
3,7
~karlsson@chello.pl
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
model jak ten, 2litry SOL z 2001 czyli poprzednia buda nawet z przebiegiem ok 150000 chodzi po trzydziesci pare tys ale problem w tym ze prawie ich nie ma na rynku wtornym....
4,1
~rafaliola@op.pl
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
ogolnie ok, szkoda tylko ze malo sportowy ten samochod
~Toyota2002
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Świetny, dynamiczny i oszczędny silnik, świetna elastyczność... polecam, najlepszy z 2.0l. Hondy mniej elastyczny, Forda więcej pali i nie jedzie, PSA tez słabszy, VW dopiero FS porównywalny w jeździe, ale awaryjny. Najlepszy silnik w tych latach nie licząc silników Volvo i Bmw (Silnik)