Lista ocen Toyota Avensis I (60)

4,1
~lukaszp1903
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Jak na 90KM to jest dobrze, troche glosno przy zimnym silniku ale w koncu to diesel. (Silnik)
3,8
~Pelko
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Silnik - coz 90KM to niewiele, dosc glosny kiedy jest zimny ale pozniej juz wyglada to lepiej (Silnik)
~DB
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Przy tej masie te 110km sprawdza się super. Silnik jest cichy, dopiero powyżej 130 zaczyna sie go słyszeć i oczywiście przy gwałtownych przyspieszaniach. Jeżdziłem też wersją benzynową 140km i wg mnie jeździ dużo gożej (Silnik)
~Wojtek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
jestem bardzo zadowolony.super samochód za rozsądne pieniądze.wcześniej miałem Passata ale wole nie wspominać
~MoPs
Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW
Bardzo CICHY (znajomi myśleli że to benzyna) oraz elastyczny (Silnik)
~sebuss@onet.eu
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
super silniczek jak na ten przebieg jest poprostu celujacy zero problemów olej od wymiany do wymiany (Silnik)
~jasiek
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Polecam wszystkim ten samochód , bardzo niskie spalanie , silnik trochę zamulony (ale coś za coś ) , zawieszenie miekkie komfortowe , u mnie od kupna wytrzymało 6 lat :)
~Andrzej
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
gdyby nie spalanie w cyklu miejski na poziomie 9 litrów ropy było OK (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Daniel Nicponia
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Ogolnie dobra a powyzej 2tyś. obr. to już jest czym jechać. (Silnik)
4,1
~maczet
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
W samochodzie prawie nie było słychać silnika. Lepiej niż w obecnym Nissanie Primera III (Silnik)