Lista ocen Toyota Avensis I (207) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 358 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~n
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
za tą cenę naprawdę dobre auto jeśli się trafi na bez awaryjny model, w innym wypadku trzeba liczyc 3-4 tyś rocznie na awarie
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Jakość jest na wysokim poziomie i to oceniam na duży + ja jednak musialem sobie dokupić komplet zimowych opon oraz dwie letnie.
~amoretti
Kombi 1.6 110KM 81kW
Cena w porównaniu do konkurencji zauważalnie wyższa ale płacimy tu za ponadprzeciętną niezawodność a to ważne.
~Andrzej
Sedan 1.6 110KM 81kW
bardzo dobra - za około 12000 PLN jest samochód który na pewno pojeździ jeszcze długo i jest nawet ładny i komfortowy :)
~bartek125p@wp.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Jak za auto tej klasy i za te pieniądze polecam na 1000000% Gdybym miał kupować to auto jeszcze raz nie wahałbym się ani minuty.
~petrus74@gmail.com
Kombi 1.6 110KM 81kW
Mało kosztowne naprawy. Problemów przysparza mniej niż się spodziewałem. Solidne japońskie auto o europejskim rodowodzie.
~Michal
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Polecam to auto. To naprawde wygodny duzy samochod za nieduze pieniadze. A niskie spalanie i beazawaryjnosc sa poprostu nieocenione:)
~yaspi@wp.pl
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
stosunek bardzo dobry. co do samej ceny - wysoka w porownaniu z innymi autami w klasie - ale coz jakosc toyoty kosztuje
~calimist66@gmail.com
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
Jestem pierwszym włascicielem tego autka i uważam że odkąd toyotki są robione w Anglii to juz nie to samo autko.
~Tomek
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Tu powinni wypowiadać się nabywcy , którzy mają samochód od nowości. Dla mnie cena używanego do jego jakości jest dobra