Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (54)

~0 606 89 77 88
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
zbyt miękki i wrażliwy na wiatr co utrudnia jazdę,brak ESP i BA w wersji 1,8 trudne do zrozumienia , teraz kupiłbym też Avensis ale 2,0 z ESP i BA,niezrozumiały brak wycieraczki tylnej szyby,żle zamyka się klapa bagażnika
3,1
~Zaniepokojony
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nabrałem sie na potoczne pochwały o jakości toyoty.Pojazd miernej jakości,mnóst5wo różnych usterek w tym 3 poważne /wspomaganie,drążek kierowniczy,wahacze/plastiki i tapicerka dno,ciągle też coś stuka,trzeszczy ,skrzypi,światła parują,komputer sie resetuje.Strach pomyślec co po gwarancji.Na takie coś 6 lat nie wystarczy!
~Wiesiek Czesiek
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Silnik pracuje równo i cicho, mimo przebiegu. Żadnych zastrzeżeń. (Silnik)
~Piotr
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Zrobiłem autkiem już nieco ponad 2 300 km, pierwszy bak średnie spalanie wg komputera 6,3 w tym dwie dłuższe trasy. Drugi 6,8 więcej miasta. Trzeci 7,4 pełny stan osobowy do pracy ok 26 km , wyższe temperatury i konieczność użycia klimy . Auto warte polecenia :) nie ma co patrzeć na komputer, najlepiej tankować od rezerwy do rezerwy i wychodzi :) po takich obliczeniach wyszło 6,9 :) , prędkosci trasa 90/110 więcej nie potrzeba. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~irus
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jeżdżętym samochodem od miesiąca i nie mogę narzekać. Wszystko mi się wnim podoba.To prawda, że to żadne doświadczenie z takim przebiegiem, ale to nie jest mój pierwszy samochód i powiem szczerze, że zrobil na mnie wrażenie.
3,8
~januszrydel @poczta. onet.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wygodny, dostojny samochód,potwierdzam uwagi poprzedników 1/nieprzyjemny zapach po użyciu klimy 2/trzeszcenie gdzieś z przodu deski -mój patent niewielki kawałek filcu podwylot nawiewu na przednią szybę pomaga -może trzeba sprzedać japończykom
2,8
~adamsj@op.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
jestem zawiedziony wyleczony z toyoty
~JKINHO
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Autko bezawaryjne przez 7 lat tak naprawdę zepsuł się immobilizer.
4,1
~czeslawcieloch@wp.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
nie jest to auto o zacięciu sportowym, ale jako rodzinne uwazam za bardzo przyzwoite
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
11,4
~bas
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Świetny, przyjazny samochód. Piękna jazda na dłuzszych autostradowych trasach, bez zmęczenia. Jak czytam komentarze Darka czy Adamosa - sama żółć. Paskudne.
Toyota Avensis II Hatchback