Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (130)

~Wlodek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
w ostatnim czasie bardzo spadła jakość obsługi w salonach Toyoty
4,1
~MAC
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
niewielkie problemy z zapięciem wstecznego, trochę dziwne sprzęgło (Skrzynia biegów)
4,1
~Mareczek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Przy moim 180 cm wzrostu zbyt krótkie siedziska foteli przednich co szczególnie doskwiera na dłuższych trasach (Ergonomia)
~KOWAL
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
trzeba czasem patrzeć na obrotomierz żeby sie przekonać ze pracuje silnik (Wyciszenie)
~panczyk24@wp.pl
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jestem z niego bardzo zadowolony, podoba mi sie i bardzo dobrze mi słuzy. Koledzy którzy też posiadają taki model też sobie chwalą. Z poważaniem M. Pańczyk
~t67
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Plusy: Wygląd, usterkowość. Minusy: Wyposażenie, cena.
~Rozczarowany
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Mam problem z dźwignią kierunkowskazu przy sygnalizacji skrętu w lewo. Zacina się i niekiedy trzeba użyć siły i słychać nieprzyjemny trzask. Mimo wymiany przełącznika problem nie został rozwiązany. (Dwie wizyty w serwisie). Czy ktoś spotkał się już z tym zjawiskiem? (Bezawaryjność (poważne usterki))
~janusz 2506 @ interia.pl
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
ocena powinna być powyżej dobrej , lecz nie doskonała
2,5
~Konrad
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Samochód przereklamowany!!! serwis:po 70000 wymiana bloku silnika, wymiana komputera, 4 razy wymiana parujących reflektorów, trzeszcząca deska rozdzielcza, tłuczące się zawieszenie -serwis oczywiscie twierdzi że "tak ma być" Toyotai niezawodność" to śmieszne!!! (Silnik)
3,8
~Bartek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Szkoda ze nie kupilem nowej vectry , klocki po 30 tys do wymiany albo i wczesniej - tyl , dziwne drgania odczuwam na podlodze, jestem na nie
Toyota Avensis II Sedan