Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (130)

4,1
~sir_zaakem
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Naprawdę bardzo wygodne auto które praktycznie się nie psuje. Ma kilka minusów, ale jedno z najlepszych jakim jeździłem.
~JACEK
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
uważam że jeden z najbardziej ekonomicznych silników na rynku ( benzynowy ) wykonanie auta bez zażutu jak to w Toyocie , moja AVE nigdy mnie nie zawiodła nie mogę nażekać ,w przypadku yego motoru kupowanie diesla nie ma za bardzo sencu , zdaża się że używa jej moja żona która jeżdzi spokojnie to spalanie spada do 6,7 L/100 w cyklu mieszanym więc jak spotykam passata benzynę to mnie pytają czy napewno to silnik benzynowy . Oczywiście pewnie...
3,8
~Tomasz
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jeżeli ktoś potrzebuje duży, ekonomiczny samochód na codzień to spełni jego oczekiwania. Jeżeli ktoś chce mieć auto do szybkiej jazdy to nie będzie zadowolony. Za ekonomiczność i wyposażenie 5+.
~j
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
kupilem avensis ze wzgledu na legendarna niezawodność, niestety brak dbałości w wykończeniu i drobnych niedorobek, reklama przesadzona . zaznaczam że passat był lepiej wykonczony ale niestety sie psuł ( zawieszenie).
~tores@interia.pl
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
hmmm, toyota i wszystko jasne, ja osobiście polecam, wygoda przestrzeń bezpieczeństwo, flagowy model, nawet w podstawowej wersji salon RP może zadowalać, niezawodność najlepszy wybór w swojej klasie
2,4
~marty@vp.pl
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Miałem wcześniej dwie toyoty. To BYŁY dobre wozy. Ten to klęska! Samouwielbienie producenta i arogancja Toyoty Motor Poland dopełniają całości. Nigdy już tego nie kupię i wszystkim odradzam.
~dareklop@wp.pl
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Za mały przebieg na dłuższe rozważania. Narazie bez problemów. Myśle że po przebigu ok. 20tys. można będzie powiedzieć więcej.
~Jerzy
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Prosty , japoński silnik wolnossący. Moc wystarczająca, aczkolwiek mogłoby być lepiej. Do codziennej jazdy wystarcza. (Silnik)
3,5
~Opolanin
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nic nadzzwyczajnego, zdecydowanie spodziewalem sie wiecej po tej marce, jakoscia i awaryjnoscia nie odbiega od fiata czy citroena.
~marecki 511
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jestem zadowolony z samochodu tym bardziej że w tej cenie trudno kupic samochód tego gabarytu i tej klasy.
Toyota Avensis II Sedan