Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (69)

~sz00gun
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Auto dobre, podchodzące pod luksusowe auto, lecz z drobnymi minusami. Co prawda każde auto posiada minusy, więc warto zainwestować w tą Toyotę Avensis.
~sz00gun
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Ocena po przejechaniu 210 000 km. Bardzo wygodne, bezpieczne rodzinne auto o ekonomicznym spalaniu. Jeżeli ktoś nie lubi kombi, bo za duży, a ma rodzinę 2+2 to polecam właśnie sedana w wersji SOL, bo łatwiej się przestawić z małego samochodu. Dosyć dobrze wyciszony, mało awaryjny ale serwis jest droższy niż u europejskiej konkurencji. Największa wada to duży kąt zawracania, niski przedni zwis jak to w Toyotach i kiepskie reflektory. Rdza...
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Uczciwie powiem silnikowi dałbym 4+ w moim avensis sparwuje sie b dobrze pod warunkiem ze dbasz tj wymina filtów i tp na czas. przejecha łem osobiscie 40 tys i nie moge narzekać. Oczywiscie silnik ma pewne wady ktore mnie osobiscie udało sie zauwazyc tj tendencja do brania oleju ok 0,2 litra na 3500 km u mnie tak jest ale z tego co wiem to w tych silnikach to standard , druga wada to te 116 koni troche za mało jak na tak duzy samochod wydaje... (Silnik)
~rgd@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
niezła fura, w wersji terra konieczność wymiany tapicerki, jest grobowo czarna i wszystkie jasne paprochy są natychmiast widoczne, koszt wymiany na skóra + materiał ok 1500zł ( w tym obszycie kierownicy)
~grzegorzgruba@yahoo.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Silnik chodzi wspaniale. Dla mnie moc jest wystarczająca dla samochodu a tej wadze. (Silnik)
~Antoni gg 9777603
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Samochód oceniam bardzo pozytywnie. Mam wersję kombi z przyciemnionymi szybami i chromowanymi relingami. W kolorze granatu świetnie sie prezentuje i rzuca sie w oczy. Jest bardziej elegancki niż sedan.
~Mareczek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bez kłamstwa jest to doskonały samochód. Piękny, dynamiczny, wygodny i niezawodny. Wszystko ...
~Rafał
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Ojciec jeździ Mondeo 2.5 V6, uważm Avensis za lepsze auto. Jest to udana konstrukcja.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
3,2
~MM
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Zły model albo zły egzemplarz Na około 80 tygodni posiadania blisko 3 spędził w serwisie Boję się nim jeżdzić i nie mam do niego zaufania Samochód ładny wzorniczo ,dobrze wyposazony ale to nie rekompensuje faktu iz jest to auto które dażę najmniejszym zaufaniem ze wszystkich jakie miałem /14szt i milion kilometrów przejechanych
Toyota Avensis II Sedan