Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek_n11@tlen.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Akumulator rozladowuje sie do zera przy staniu przez 3 tygodnie w garazu, nawet w lecie.Mimo wielu wizyt w servisie w trakcie gwarancji - zadnej pomocy ani poprawy. Po 3 latach akumulator wysiadl kompletnie i kupilem nowy w servisie Toyoty i jest to samo. Bez ladowarki nie rusze po 2 tyg. z kawalkiem stania w garazu. Sprazyna zawieszenia od kierowcy byla ulamana od poczatku 1/2 zwoja. Zawsze z tej strony byl troche nizszy i wyraznie widac...
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Z poważnych usterek to po 252 tys. km przebiegu zaczynało juz padać koło dwumasowe ale dojechałem do domu. Musiałem wymienić i zdecydowałem się na dedykowany zestaw Valeo z kołem jednomasowym i sprzęgłem co dało oszczędność ok. 1000 zł względem oryginalnego koło dwumasowego (AISIN z pewnego źródła, bo odradzam podróbki). Klimatyzacja zaczeła korodować, więc wymieniałem chlodnice klimatyzacji i uszczelniałem przewód, bo wymiana wymaga...
~arturo
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
powazne moje usterki to :kolumna kierownicza wraz z przekładnia:lamp przednie :3 x kompres od klimy bo sie rozlecial!!!sprzegło i koło dwumasowe !!! rdzewienie tylnej klapy !!tak wiec toyota spada na drzewo !!auto ma 2 lata od nowosci !!to troche duzo jak na tak malo lat!!!!
~MM
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
to 14 mój samochód i tak złego jeszcze nie miałem .Mam do tego auta 0 zaufania .dwukrotnie byłem scholowywany z trasy .w tej chwili juz 9-ty dzien trwa naprawa samochodu i nie wiadomo kiedy sie skończy i co mu jest jESTEM TOTALNIE ROZCZAROWANY
~Jarek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Np brak piątego biegu! W starych i tanich samochodach nie miałem takich problemów... Alternator, rozrusznik, wtryski (zawsze sprawdzona stacja benzynowa nic nie dała) klimatyzacja, ogrzewanie, komputer, radio, kontrola trakcji itp.
~Antoni gg 9777603
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Na pierwszym przeglądzie wymienione na gwarancji łożyska ( paranoja ). NIe wiem co sie dzieje z inercoolerem( po naciśnieciu gazu coś syczy ).Pewnie wąż od intercoolera jest przecięty. Oprócz tego wszystko w porządku.
~Max
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
po dwudziestu tys km wymiana kolumny kierowniczej, po pięćdziesięciu sześciu tys stuki w silniku, dwa m-ce serwis czeka na fachowca z W-wy aby stwierdził przyczynę. Myślę że TMP czeka aż wygaśnie gwarancja.
~jura
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
pompa paliwowa padla 4 razy klocki tez 4 razy do wymiany, wycieki oleju ze skrzyni i jeszcze pare innych \"niezawodnych\" elementow \"psujoty\" do wymiany...
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Kochani ja juz miałem w swoim życiu klika samochodów i nowych i starych i powiem wam nie ma niezawodnych samochodów. To zalezy na jaki sie trafi jak sie dba .
~slawek z gdanska
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Raz holowano mnie z powodu chipa mocy, raz spadł wężyk powietrza do silnika. W obu przypadkach spadła moc. Jak na 1 rok duża zawodność!!
Toyota Avensis II Sedan