Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (33) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sz00gun
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Układ jezdny bardzo dobry, przy niewielkich i średnich prędkościach. Na autostradzie auto dość nerwowo trzyma się jezdni, przy około 110km/h i więcej przy naprawdę małych zakrętach, autko znosi delikatnie. Nie prowadzi to (jak na razie)do poślizgów, ale trzeba zwiększyć uwagę i adrenalina trochę podskakuje w organizmie. Nie wiem jak auto zachowuje się z kontrolą trakcji, ale bez niej wydaje mi się trochę niebezpiecznie.
~sz00gun
~Mareczek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Mimo że jestem napaleńcem jeśli chodzi o poślizgi to ten samochód mi nie pozwala robić żadnych poślizgów. Nawet przy 65km/h przy zakręcie ok70C samochód nawet nie próbuję się poślizgnąć. ESP na baardzo wysokim poziomie. A czwórkę daję tlyko dlatego że nie umożliwia mi ten samochód wchodzenia w zakręt bokiem :)
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Zawieszenie jest bardzo komfortowe. Minus to duży promień skrętu - moim zdaniem koła powinny się bardziej skręcac (porownująć do Passata czy Alhambry którą teraz jeżdzę). Wspomaganie chodzi cieżko w porównaniu do Yarisa. Na plus po 259 tys. wymieniłem jedną gumę - reszta jest dalej oryginalna.
~tomek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jezdzi dobrze, pozatym że jakimś cudem zsuneła się spręzyna amortyzatora prawego (poza miskę w której siedzi)Dobrze że znajomy zauważył.Do dziś się zastanawiam czy to fabryczne niedopatrzenie czy ktoś przede mną walną w krawężnik i spadła?
~grzegorzgruba@yahoo.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo dobry układ jezdny. Używam samochód w UK, więc na tych drogach doskonale się sprawdza. Nie wypada tu nie wspomnieć o bardzo małej średnicy skrętu. To ważne przy ciasnych i często przypominających labirynt uliczkach miejskich.
~Szymek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Duży skok amortyzatorów,dość komfortowo, generalnie z klasą. Szkoda że ma dużo elektronicznych kagańców, po prostu nie da sie po kawalersku poszaleć, drift zapomnij. Raczej dla statecznych ojców rodziny
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
układ jezdny oceniam z mojego punktu widzenia na bardzo dobry nic dodac nic ując , trzyma sie dobrze drogi , zawieszenie super w porownaiu np z Audi lub VW bez tzw aluminum
~Antoni gg 9777603
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Zawieszenie bardzo dobre do komfortowego przemieszczania sie. Jeżdziłem wcześniej Zafirą to nie ma porównania. Jeśli ktoś chce szybko pokonywać zakręty to nie polecam-zbyt mięki.
~Greg
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Przy jeździe według przepisów ruchu drogowego jest ok, ale jeśli ktoś ma ochote nim poszaleć to nie polecam (można się nim oderwać od jezdni)
Toyota Avensis II Sedan