Lista ocen Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW 2002-2005 (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sz00gun
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Widoczność w tym aucie, nie jest zbyt dobra, zwłaszcza gdy podjeżdża się pod górkę z prawej strony. Widoczność dla kierowcy w miejscu pod lusterkiem a deską w kabinie jest bardzo ograniczona. Wysocy kierowcy mogą mieć problem z widocznością. Przy prostej drodze, widoczność dla kierowców czy pasażerów dość dobra. Widoczność w lusterkach bardzo dobra, gdyż one są dość duże.
~sz00gun
~andrewj@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Duży plus za wysoką pozycję siedzenia, choć w Yarisie było wyzej :-) Minusem jak w każdym tej klasy samochodzie są gabaryty - tu mi pomagaja czujniki parkowania (przód/tył, dokładane ale z logo Toyoty). Przeszkadza szeroki przedni słupek (w Yarisie też tak bylo).
~Marek Błonie
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
do przodu super polecam zresztą lubię jak widzę maske wówczas na parkingu możosze dojechac na styk co w innych markach jest trudne do zrobienia
~Antoni gg 9777603
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Widoczność bardzo dobra o ile nie skręcasz w lewo. Gruby słupek powoduje duże martwe pole. Do tyłu dla mnie jest Ok mimo przyciemnianych szyb.
~rgd@op.pl
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
jak się ma dobry wzrok to ... , nie ma się czego czepiać, lusterka boczne są na tyle duże że można na nich cofać( jak kto potrafi)
~Marek
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
dla mnie do przodu OK gorzej do tylu ale to kwestai przyzwyczajenia
~VESO
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
SLABY REFLEKTORY,A MAM KSENONY.COFANIE DO TYLU W NOCY TO HORROR.
~zbigniew
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Mimo ze siedzimy wysoko jak w wanie widocznosci nie jest dobra.
~slawek z gdanska
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Przednie słupki zasłaniają pieszych przed wejściem na jeznię.
Toyota Avensis II Sedan