Lista ocen Toyota Avensis II (67)

4,1
~Marek
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Autko podsiadam 7 lat, obecnie ma przebieg 84000 km. Jestem zadowolony, ale :)... Trzykrotnie autko gubiło zaślepkę do spryskiwacza reflektorów, to mocowanie jest słabe. Jeśli chodzi o ksenony to lewy pracuje od nowości a prawy wymieniam co 30000 km, od nowości jest już trzeci i boje się że za 6000 km znów czeka mnie wydatek. Szczerze odradzam ksenony.
~lechunw@poczta.onet.pl
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
polecam rodzinom 4 osobowym z tendencją do długich lotów. wygodnie,tanio w eksploatacji, no i cichutko
~Wugie
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Bardzo dobra kultura pracy. Bardzo dobrze przyśpiesza. Niskie zużycie paliwa. Zero problemów z uruchamianiem niezależnie czy to zima czy też lato. (Silnik)
~lechu
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
ponownie kupiłbym tes samochód, jakość wykonania, materiałów, spasowanie elementów wzorowe, zdecydowanie polecam tym, którzy mają powyżej uszu starego klekotu tdi i supernudziarskiej stylistyki VW, audi, seat itp
~piotrek
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
jeżdżę 6 lat jako 2 właścieciel i bez problemu,zero awarii,nigdy nie zawiódł.klasyczna linia się nie starzeje.150 koni rwie do przodu,sama przyjemność z jazdy,trudno się do czegoś przyczepić. mój serwis twierdzi ,że 11 lat i ten przebieg-240 000-to jeszcze wiele lat bezproblemowej eksploatacji...tylko tyle ,że czasami przychaczy przedni zderzak o krawężnik,bo jest za nisko zamontowany,no i sypie sie lakier,ale ponoć ten typ tak ma...poza tym...
~Piotr
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
Uważam, że w segmencie D jest to jedno z lepszych aut.
~andy
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Silnik jest bardzo cichy jak na diesla, oszczędny a przyspieszenie na dobrym poziomie. (Silnik)
~Bodek
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
Dobry samochód do wszystkiego. Na wyprawy narciarskie (4 osobowa rodzina) idealny (oczywiście z boxem na dachu).
~Michał
Kombi 2.2 D-4D 150KM 110kW
musiałem wymienić półoś, ale to wina zerwanych gum mojego poprzednika 150 000km wcześniej (Układ jezdny)
~Robert
Sedan 2.2 D-4D 150KM 110kW
piękne brzmienie,przyspieszanie na 4czy5 wciska w fotel (Silnik)