Lista ocen Toyota Avensis III (57)

~Mikolaj
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Przez dwa lata uzytkowania zero problemow.Auto jest dopracowane i jazda jest przyjemnoscia
4,1
~Oskar
Wagon Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto wygodne (szczególnie dla kierowcy i pasażera) i w miarę oszczędne jak na dwulitrowy silnik benzynowy. Niestety ergonomiczne niedociągnięcia co raz o sobie przypominają i są ogromną wadą tego auta i mogę mieć tylko nadzieję, że brak awaryjności mi to wynagrodzi.
~Marian Koniuszko
Wagon 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Ekologia wzięła górę nad osiągami. Auto wyraźnie zamulone, nawet w porównaniu z poprzednimi dwulitrówkami. (Silnik)
4,1
~PontiusPilatus
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Niestety pare niedoróbek jest. System nagłosnieniowy w zasadzie brak, podgrzewanie foteli wieczność W mitsubishi space starze szybciej i lepiej to działa. Trzeszczące plastiki przy ostatnich spadkach temperatury do 0 stopini - wrażenia bezcenne. Bagażnik - no cóż to mój pierwszy sedan, zawsze był to liftback lub hatchkback zwał jak zwał ale są to bagażniki duuużo praktyczniejsze a i wygląd duuużo ładniejszy. Nie wiem skąd wynika spadek...
~michał
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Ogólnie to lepiej dopracowane auto niż starsza wersja.Poprawione zawieszenie, komfort, jest cichszy. Ładniejszy stylistycznie. Bardzo dobre auto rodzinne.
3,3
~JacekM
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Nowoczesny, solidny wygląd auta, a w środku klęska, gorzej niż w niejednym kompakcie. Kiepskie plastiki i brzydkie tapicerki, brak dbałości o detale. Słabe fotele.
~jreszet@wp.pl
Sedan 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Nie jest to może samochód F1 ale mimo mojej \" ciężkiej\" nogi przyspieszenie i elastyczność w pełni wystarczająca do stonowanej jazdy. Kultura pracy powyżej średniej. (Silnik)
~Jord
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto posiadlem niecaly rok, juz od poczatku wiedzialem, ze tej Toyoty nie polubie -choc sie staralem. Benzyna wolnosaca 2.0 przy tak mizernym momencie obrotowym nie daje frajdy z jazdy. Auto kupilem z malym przebiegiem 58 tys. sprzedalem gdy mial 79 tys. Pomimo, ze wersja premium w skorach, nawigacja itd, jedynie z manualna skrzynia i w przepieknym ciemno szarym kolorze to jednak zero fanu. Wielka zaleta tego samochodu i chyba jedyna bylo to,...
~Małgorzata
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Auto komfortowe, super wyciszone, Jakość wykończenia wnętrza (wersja executive) bez zarzutu, wreszcie porządne materiały. Silnik spełnia moje oczekiwania, na wyższych obrotach nie brakuje mocy :)

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~waldek
Sedan Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
samochód bezawaryjny, wygodny, w gazie BRC z lubryfikacją więc oszczędny w eksploatacji