Lista ocen Toyota Aygo II (16)

~Wodecki
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Mam go od nowości , rocznik autka 2015 i nic sie złego nie stało , miał być nowy i się nie psuć i takie jest to autko , nawet akumulatora jeszcze nie zmieniałem od nowości tylko wymieniam olej co dwa lata
1,1
~TW
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
KATASTROFA - 2 razy zepsute sprzęgło, 3 razy uszkodzona sonda lambda. Toyota nie poczuwa sie do pomocy przy wymianie sondy - bo przecież samochód jest po gwarancji !!!. Samochód ma niecałe 40 tyś km i tyle awarii !!! Coś strasznego, omijajcie tę markę z daleka - jest droga, awaryjna, a przede wszystkim ma klienta gdzieś - byle do końca gwarancji !!!
~Kanczet
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Autko fajne, zwinne i bardzo fajnie się je prowadzi. Niestety różnica w jeździe z klimą i bez jest kosmiczna. Mój raport jest w oparciu o jazdę bez klimy. Jazda z klimą wygląda tak: - średnie minimalne - 7,5 - średnie maksymalne 8,5 Ale do miasta i tak je polecam bo łatwo je wcisnąć w nawet najmniejszą szczelinę między autami. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Robu
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Aygo mam już jakiś czas i bardzo sobie chwale. Na 100 km pali coś koło 5 litrów. Dodatkowo jak na 69 KM to jest zrywny.Dodatkowo zawsze znajduje miejsce do zaparkowania. Na miasto w sam raz.
~Rymek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Bardzo oszczędne autko. Na trasie Kraków-Opole-Kraków udało mi się zejść do wyniku 3,7L/100km :) Natomiast przy jeździe typowo autostradowej (900 km na północ Niemiec i z powrotem) przy prędkości 130-140 km/h i zapakowanym aucie uzyskałem wynik 5,8 L/100km :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~piii