Lista ocen Toyota Corolla VII (122) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 206 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eosrulez
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Dzisiaj takich Corolli w dobrej cenie i wyposażeniu ze świecą szukać, dla chętnych wyposażenia dość rzadkiego w stylu klimatyzacji - polecam przykładowo sprowadzić z jakiegoś innego kraju, ewentualnie zapłacić więcej w Polsce za taki egzemplarz, albo mieć średnie wyposażenie - elektryczne szyby, wspomaganie kierownicy, lub oba. Zdarzają się golasy z wyposażenia (mój egzemplarz między innymi), ale to kwestia indywidualna. Ceny zadbanych...
~miniek
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Wydaje mi się, że auto niewiele traci na wartości. Kupiłem je za 8000 zł, po 2 latach jazdy, sprzedałem za 7000. W tym czasie wiele do niego nie dołożyłem oprócz wspomnianej naprawy, wymiany filtrów, oleju no i wiadomo tankowania :) Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem takiego auta, nie ma co oszczędzać przy zakupie. 7-8 tysięcy myślę, że to optymalna cena jaką warto dać za ten samochód. Koniecznie zwracać uwagę na uszczelkę pod głowicą.
~blazejgrabski@o2.pl
Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Ceny egzemplarzy z początku lat produkcji zaczynają się od 4 tyś i sięgają do ok 10 za egzemplarze zadbane i z dobrym wyposażeniem z końcówki lat produkcji. Jednak nie tak istotny jest rocznik jak stan techniczny auta (zresztą nie tylko w przypadku Corolli). W niektórych można spotkać: - pełną "elektrykę" - ABS - Klimatyzację - Dwie poduszki - Elek. szyberdach - i inne...
~tomek@legnicka.net
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
jakość pierwszorzędna ale cena już nie. Chociaż nie są to auta drogie. Oczywiście można kupić np. ładne Renault znacznie taniej ale to zupełnie inna jakość. Twierdzę nawet,że Niemcom sporo brakuje do poziomu Toyoty. Z czystym sumieniem i w ciemno mogę polecić ten samochód wszystkim, którzy szukają taniego w eksploatacji i naprawdę niezawodnego auta.
~piotr27
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
Niewiem jak to się stało ale po roku użytkowania moje auto podrożało o 20%. Nic nie robiłem przy nim tylko to co trzeba. Bardzo cięzko ten model corolli teraz kupić a złaszcza sedana i kombii. Handlarze skupują je masowo. Podobno wywożą je gdzieś na daleki wschód i tam przeżywają drugie życie.
~Castillon
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Samochód w Polsce niedoceniany, także poprzez nieumiejętną eksploatację i serwisowania niekoniecznie dobrych właścicieli. Jako ciekawostkę powiem tyle, że auto najchętniej wywożone do Afryki, gdzie uważane jest za niezawodny cud techniki. Tam kosztuje PIĘĆ razy tyle, co u nas!
~golo
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
kupiłem to auto z przebiegiem 270tys km jako 13 letnie za 850 euro to jakieś 3.800 zł - jakbym miał to auto nawet oddać na złom to i tak by się opłaciło - mam drugie auto w Polsce które kuoiłem za 25000 zł i podwóch latach straciło jakieś 3.800 na wartości - wnioski wysuńcie sami
~testdriver
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Jest dobrze. Cześci tanie: rozrząd kompletny- mistsuboshi+koyo koło 200 zł. Wymiana prosta - każdy mechanik-amator z zamkniętymi oczami może to zrobić. Klocki przód 47 zł (kashijama ;)) - po 40 tys km są zużyte w połowie. Taniość, taniość - tylko gdyby nie ta rdza.
~Apacz
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
dziś to już b. tanie auto, trudno kupić za te pieniądze coś bardziej niezawodnego. może plastik we wnętrzu nie wygląda oszałamiająco, ale po 12 latach deska nie skrzypi (jak czytam o takich problemach w Avensisie to mnie to zastanawia). generalnie wszystko b. proste i solidne
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VII
7,2
9,3
~dwie_szop@o2.pl
Sedan 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Zastanawiałem się czy za cenę 8.000 lepiej kupić Toyotę z ´95 czy może coś jak Fiat, Daewoo czy jakaś Felicia 5 lat młodsze za tą samą kwotę. Ciężko mi stwierdzić. Podobno wybrałem mądrze, oby tak było, jak na razie spisuje się dobrze bo i ja jestem dla niej dobry.