Lista ocen Toyota Corolla VIII Sedan (85) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~swk
Sedan 1.3 86KM 63kW
i tu podobnie nie są to bardzo poważne usterki ale - ABS wysiadł przy 40 000 przebiegu, regulacja podnoszenia świateł (uszkodzenie silniczka - wymiana całego reflektora bo wersja japońska), całkowite odkrecenie się mechanizmu elektrycznego podnoszenia szyb - przy 80 000 tys. do zamocowania konieczne rozebranie całych drzwi, podparcie zaworów silnika przy 90 000, stuki zawieszenia - pękniete tuleje,
~JEDREK
Sedan 1.3 86KM 63kW
NO CÓŻ PO 60000 JESZCZE NA GWAR -AMORTYZATORY TYŁ -ŁOŻYSKO KOŁA TYŁ - AMORTYZATORY POKRYWY BAGAŻNIKA -PRZECIEK WSPOMAGANIA KIEROWNICY -TŁUMIK - TROCHE DUPERELI PO 100000 KM -STABILIZATORY DRĄŻKA PO 160000 KO WYCIEK OLEJU -SYMER. SILNIK DO WYMIANY CAŁE SZCZĘŚCIE ŻE TO DO 100000 KM BYŁO NA GWAR. BO BYM DOSTAŁ PO KIESZENI
~Dawid
Sedan 1.6 110KM 81kW
Przejechałem około 65 000 km i nie miałem żadnej poważnej usterki. Auto ZAWSZE odpaliło (nawet w najgorszy mróz), NIGDY nie stanęło w trasie. Pod względem niezawodności nie bałbym się nim jechać nawet kilku tysięcy kilometrów. Poprzedni właściciel jeździł tym autem co lato do Chrowacji. To o czymś świadczy :-)
~Toyotamaniak
Sedan 1.6 110KM 81kW
320tyś i nie wiadomo czy wcześniej nie było korekty i nic co spowodowało by postój w trasie. Sonda lambda padła(koszt nie mały)ale to ze względu na LPG. Łożyska w kołach. Irytujący wyciek ze skrzyni biegów, chyba półoś ma bicie bo wymiana uszczelniacza nie pomogła. Oryginalny alternator padł po 13 latach.
~Krzysiek
Sedan 1.6 110KM 81kW
Mam ten samochód od nowości. Przez 177 000 km jedyną usterką było lekkie zapieczenie (tzn. lekko się nagrzewał) lewego przedniego zacisku hamulcowego po ok. 100 000 km. Poza tym wszystko działało zawsze jak instrukcja przewiduje.
~Hefalump
Sedan 1.3 86KM 63kW
Mam Corollę od ponad dwóch lat i bark jakichkolwiek poważnych usterek. Na LPG super oszczędne auto!!! Wszystkim polecam. Szkoda tylko, że nowe Toyoty nie mają już takiej jakości :( Dodam że jeżdżę wersją made in japan:)
~WojWoj
Sedan 1.3 86KM 63kW
Zawieszenie wymieniłem 2 razy ale jak się jeździło po Wrocławiu w latach 1997-2001 to chyaba trzeba było sobie kupić terenówkę. Jestem tak pewny tego auta , że jadę w ciemno 2 000 km i się nie zastanawiam
~Artix
Sedan 1.3 86KM 63kW
wymienione ciegla wycieraczek na gwarancji, no ale po 90 tys gdzie dosc czesto pada deszc to mnie nie dziwi, wycieraczki mialy zbt szeroki zakres pracy i nie dalo sie regulowac ale dzialaly
~Maciek
Sedan 1.3 86KM 63kW
po przejechaniu 1000 km nie stwierdziłem. radio też już raz zmieniałem, bo nie chciało oddać kasety (w sumie z tym radiem też wałek, bo tylko fujitsu dla toyoty tam pasuje, to się nazywa monopol)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII Sedan
6,9
8,8
~bejgus
Sedan 1.3 86KM 63kW
Wymieniłem sprzęgło, ale to przy przebiegu 170000 mogło się przytrafić tym bardziej, że samochód wcześniej był eksploatowany głównie w mieście. Padł mi alternator.
Toyota Corolla VIII Sedan