Lista ocen Toyota Corolla VIII Sedan (85) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 159 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~johnybravo32@yahoo.com
Sedan 1.3 86KM 63kW
Koszmar - tak wysokiej awaryjnosci nie ma chyba nawet daewoo! Bez przerwy psuja sie hamulce i kierownica drzy przy wiekszych predkosciach. Serwis nie potrafi sobie z tym poradzic.
~grzegorz
Sedan 1.3 86KM 63kW
zero awarii nie licząc klocków tarczy filtrów ibenzyny Silnik stan idealny rozrząd dwa razy świece trzy razy akumulator jp orginał jeszcze zapala
~Piotr
Sedan 1.3 86KM 63kW
Auto ma 7 lat i 191 000 km przebiegu, nic sie do tej pory nie zepsuło, jedynie trzeba wymieniać to elementy podlegające zużyciu w wyniku eksploatacji.
~unders
Sedan 1.6 110KM 81kW
0 (słownie zero) poważnych usterek! Ale o auto wypada dbać, inaczej każde auo się prędzej czy później zepsuje... ale Corolla chyba i tak nie :-)
~woka
Sedan 1.3 86KM 63kW
6 lat i ....... nic. Dosłownie nic. Zadnych awarii, żadnych napraw. Może dlatego że przez cały cas serwisowałem. Mam ją od nowości ( z salonu)
~elvis-yo@o2.pl
Sedan 1.3 86KM 63kW
Przy dbaniu o silnik i inne podzespoły jest to auto które przejedzie wiele tysiecy kilometrów bez najmniejszej awarii!
~max
Sedan 1.3 86KM 63kW
raz przez caly czas eksploatacji musialem wymienic tarcze hamulcowe bo sie wykrzywily - ale przejechalem na nich 200tys :-)
~Mielczar
Sedan 1.3 86KM 63kW
Brak zastrzeżeń. Wymieniłem sam klocki - 15 minut pracy. Generalnie, zastosowano proste rozwiązania bez żadnych udziwnień.
~robbi
Sedan 1.3 86KM 63kW
Przy 190 tys. wymieniłem jedno łożysko z piastą w tylnum kole, a obecnie uszkodził się czujni poduszki (koszt około 315zł w saloni)

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel Nowakowski
Sedan 1.3 86KM 63kW
kiedyś miałem fiata cinquecento, he he he. Toyota zabija wszystkie samochody pewnościa , płynnością w prowadzeniu i niezawodnością.
Toyota Corolla VIII Sedan