Lista ocen Toyota Verso Minivan (65)

~Przemkos
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W tej klasie jedynym sensownym rywalem był Citroen C4 Picasso. Nie żałowałem wyboru ani przez chwilę, choć samochód nie jest wolny od wad - przede wszystkim twarde zawieszenie dające się we znaki na drodze gruntowej którą dojeżdżam do domu, i zbyt głośny szum powietrza przy większych prędkościach. Za to niezależne fotele w 2 rzędzie, dodatkowo przesuwane tworzą doskonały mini-autobus dla 5 osobowej rodziny
3,8
~Krzysztof
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo przestronne , komfortowe i bezpieczne auto rodzinne
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Doskonale z minusem za skrzynię biegów i filtr. Wysokie koszty eksploatacji ze względu na zużycie paliwa.
~Maestro
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Solidny samochód za solidną cenę, ale uważam, że warto. Ja mam wersję SOL czarny metalik srebrne relingi dachowe srebrne światła i inne wstawki. Wygląda to na mój gust rewelacyjnie. Uprzednio spotkałem się z oceną tego samochodu przez redaktora jednego z portali internetowych bodajże gazeta.pl, który nijaki wygląd uznał za jeden z minusów tego modelu. W przypadku czarnego metalica na pewno nie ma racji.No i nie jest to samochód ludu - VW.
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Samochód dopracowany. Znaczny postęp w stosunku do poprzednika. Automat to świetna sprawa - komfort jazdy znacznie wzrasta. Polecam takie rozwiązanie. Kto nie jeździł niech koniecznie spróbuje.
~Darfi
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Przedewszystkim cichutki i elestyczny. Troszkę odczuwalna turbo-dziura. Moc wystarczjąca jak dla tego auta. Wprzedzanie na trasie to czysta przyjemność. (Silnik)
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Należy wysoko ocenić Toyotę Verso.Biorąc pod uwagę główne elementy auta,to nawet bardzo wysoko.Detale,wiadomo nie zawsze zadowalają.Jak na samochód rodzinny na pewno jest on bardzo trafiony.Duży bagażnik(oczywiście nie taki jak w kombiaczu),ale sporo pakunów się pomieści,łącznie z wózkiem i łóżeczkiem turystycznym,przestronne wnętrze dobrze dopracowane i rozplanowane nie budzi zastrzeżeń.Sporo różnorodnych funkcji ułatwiających życie,np....
~E&M
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bezawaryjnie,żwawo,komfortowo i przestrzennie, przy rozsądnych kosztach i niewielkich wpadkach - jak na razie. Poniżej wszystko w szczegółach
~Mateusz
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Niby w niczym, poza niezawodnością się nie wyróżnia, ale to kolejna (po Camry) Toyota, w której przejechane kilometry są przyjemnością. Wyższej jakości wykończenie (lepsze tworzywa), więcej mocy i byłby ideał.
~Novina
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobra trakcja, bezpieczeństwo, bez problemu mieści trójkę dorosłych oraz dwa foteliki dzieci. Dodatkowe fotele w bagażniku ani razu nie były użyte, więc należy zastanowić się czy nie będzie Wam wystarczać wersja 5cio osobowa a bagażnik będzie większy o dodatkowe pojemne schowki. Świetna widoczność, jeśli możecie wybierajcie model z kamerą cofania, użyteczny gadżet. U konkurencji zapewne jest więcej schowków, jednak te w Verso...
Toyota Verso Minivan