Lista ocen Toyota Verso (59) - Ergonomia

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arvedu
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
niby wszystko ok dużo miejsca spora możliwość regulacji zwłaszcza foteli drugiego rzędu, ale mnie osobiście brakuje regulacji wysokości podłokietnika(jak ktoś lubi wysoko ustawiać fotel to podłokietnik jest zdecydowanie za nisko) a jak jesteśmy przy ustawianiu fotela to mam mały niedosyt związany z tym, że jak odsunę fotel tak żeby było wygodnie dla nóg to brakuje mi regulacji na kolumnie kierownicy. brakuje też miejsca na tel czy tez portfel,...
~Krzysztof
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Bardzo dobra ergonomia , wygodne fotele z tył każdy można regulować osobno ! dzieciaki po rozłożeniu oparć całą długa trasę nic nie narzekały, przednie fotele też bardzo wygodne brakuje tylko regulacji oparcia w odcinku lędźwiowym . Można super konfigurować miejsce w kufrze poprzez możliwość składania osobno każdego oparcia fotela kanapy. Do dyspozycji pasażerów na tylnym siedzeniu 2 rozkładane stoliki dobre dodatkowe oświetlenie w mojej...
~Sylwek
Minivan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Umieszczenie przełączników od ogrzewania foteli zaplanowane bez sensownie (ale nie jest to rzecz przeszkadzająca na co dzień) - tym bardziej że miejsca z przodu byłoby pod dostatkiem. Brak dedykowanego wygodnego miejsca na telefon typu smartfon a pokrywa konsoli z lewej strony kierownicy wielka gładka pusta aż się prosi o umieszczenie tam schowka jak w każdej Corolce (tylko ze trzy razy większego - bo taki by się zmieścił). poza tymi drobnymi...
~Darfi
Minivan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Wszystko na miejscu. Jak dla mnie intuicyjna obsługa. Wcześniej jeździłem Golfem i nie miałem problemów z przesiatką do Toyoty. Nawet zegary na środku konsoli, które na początku uznałem za wadę tego modelu teraz uważam za dobre rozwiązanie. Jak wsiadam do auta z tradycyjnym rozwiązaniem deski to męczy mnie spoglądanie w dół na zegary i odrywa wzrok od drogi.
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Nie budzi moich zastrzeżeń.Może dlatego że przesiadłem się z auta mniejszego,choć tam też nie narzekałem.Wszędzie sporo miejsca.Od strony kierowcy wszystko jest pod ręką.Wg mnie niepraktyczne(z wyjmowaną półeczką) rozwiązany schowek w podłokietniku z przodu pomiędzy fotelami oraz w podłodze za pierwszym rzędem siedzeń.Jak się ma dywaniki z tyłu to schowki trudno wykorzystać.
~Andrzeju
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jest ok, chociaż brak jest schowków. Tzn niby jest ich wiele, ale np mam dwa piloty i ich nie bardzo jest gdzie trzymać. Jeden mam więc w otworze po środku, który chyba jest na kubek z kawą, a drugi w drzwiach. Denerwujące jest złącze usb - umieszczone tak, żeby pasażer stukał w nie kolanem.
~Łukasz
Minivan 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Dużo lepiej niż w poprzedniej wersji - więcej miejsca w kabinie, szersze fotele i wreszcie dobry podłokietnik. Ale skokowa regulacja pochylenia oparcia - poprzednik miał płynną i to było lepsze rozwiązanie. Rozmieszczenie przycisków i przełączników jest ok. Zegary na środku deski - po przyzwyczajeniu ok.
~Paweł
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na niektórych przyciskach brakuje podświetlenia (np. na przycisku składania lusterek). Jest to irytujące w porze wieczorowej, kiedy trzeba szukać przycisku. Nie jest może zły ale też nie do końca mi również odpowiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny i jego obsługa.
~saasiek
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
z przyjemnością stwierdzam, że stanowisko 'robocze' kierowcy jest ergonomiczne, dobrze spasowane przyciski w kierownicy, manetki do zmiany biegów (automat), pozostałe mniej i rzadziej używane przyciski dobrze widoczne i oznakowane(podświetlone)
~Qirol
Minivan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Schowki z tyłu pod podłogą, stoliki lotnicze dla dzieci, uchwyty na butelki, schowek klimatyzowany i na okulary. Miejsce na sławetny portfel pod łokietnikiem, schowek wysuwany pod siedzeniem pasażera. Niczego mi nie brakuje. Bagażnik mógłby być w prostokąt.