Lista ocen Toyota Yaris I 1.0 i 16V 68KM 50kW 1999-2005 (404) - Całokształt

Na liście zabraknie 311 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz S.
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Mankamenty powyższe to nie tylko moje spostrzeżenia i nie od tej pory. Myślę że opinie użytkowników docierają do producenta- ten jednak ich nie zauważa, a to nie najlepiej. Mimo małej krytyki myśle że ten samochód jest trochę lepszy niż podobne innych marek.
~Nigdy wiecej Toyoty
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Nie kupujcie tego szajsu !!! Dalem sie nabrac na opinie o niezawodnosci Toyoty, tymczasem sprzeglo padlo po 15000 km !!! Takiego dziadostwa jeszcze nie mialem, w zadnym z uchodzacych za zawodne autach wloskich i koreanskich. Nie nabierajcie sie na reklame Toyoty.
~Marcin
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Fatalne stanowisko i brak pomocy ze strony Toyoty Poland i serwisu w Markach. Przy kupnie auta i płaceniu dość drogich przeglądów, klient jest dobrym klientem ale do momentu, kiedy zgłaszamy reklamację stajemy się wrogiem nr1 i znikąd pomocy. Niezawodność toyoty to przeszłość.
~Patryk
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Miałem do wyboru citroena c3 i yariska (ta sama cena)-nie żałuję wyboru;) Minuasami są oprócz ceny na pewno wycieraczki, troche trzeszczące plastiki i zbyt głośny silnik powyżej 100 km/h. Reszta jest perfekt. Poza tym wlewam tylko paliwko i sunę niczym burza:))
~aga
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
estetyczne względy to na pewno dość tandetne plastiki w środku, choć w sumie porządne wykończenie..sylwetka ok., jazda ok. taki typowo kobiecy, dlatego go kupiłam, jedyny mankament to dość ubogie wyposażenie w stosunku do ceny i aut z tej klasy w tej samej cenie
~Shizo
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Auto bardzo ekonomiczne, dość wygodne, praktyczne. Największe wady to hałas (na trasie) Kilka drobnych niedociągnięć jak brak lampki w bagażniku, psująca się tylna wycieraczka i pare innych rzeczy których niezapamiętałem -BO są tak mało istotne
~marek005
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, mimo iż nie jest to samochód luksusowy (poj. silnika, moc, gabaryty) a ok. 75% całego przebiegu to trasy długie 250 - 500 km dobowej jazdy. Jest to mój czwarty samochód ogólnie, ale pierwszy całkowicie bezawaryjny.
~kubas29@autograf.pl
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Choć autko jak się przyjęło dla kobiety, może mile zaskoczyć. Silnik jak na swoją pojemność może mile zaskoczyć lecz jak ktoś chce doznać mocniejszych wrażeń Yarisem to niech kupi z silnikiem Yarisa 1,5 TS o mocy 106 KM. Pozdrawiam MUSIEK
~marchin
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
idealne jesli chcesz miec auto niezawodne i o malej pojemnosci , przy tym nie brzydkie (to ostatnie szczegolnie odnosnie nowego modelu). To dobra marka, nowe auto pozniej mozna sprzedac drozej niz np.punto czy corse przy podobnej cenie wejsciowej.
~azzares@interia.pl
Hatchback 1.0 i 16V 68KM 50kW
Bardzo fajne autko ułatwiajace zycie w wielkim miescie choc nie tylko bo Dubrownik juz tez zaliczyłem.Czasami brakuje mocy,ale nie można wymagać cudów od litrowego silniczka.Jednak gdybym kupował dzisiaj dołożyłbym te kilka tysiecy i kupił 1,3 l/87