Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (83) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
No coz, samochody to drogie zabawki. Nie bylem nigdy milosnikiem jakiejs wybranej marki. Za wyborem Yarisa przemawial dobry silnik, 3 lata gwarancji i udana aranzacja wnetrza. Polo wychodzilo mi zawsze drozej, no i jego design nie rzuca jakos na kolana (VW chyba zapomnial, ze male samochody wygladaja teraz inaczej). Inne male samochody (Peugeot 206/Citroen C3/Fiat Punto/Renault Clio etc.) biorac pod uwage kryteria takie jak:...
~Mirekk
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
mój Yaris to Luna Hit 3D, kosztował 37.600 zł + lakier metalik 1.400 zł, trochę ubogo bo jedynie co miał ponad standart to radio z RDS, poduszka pasażera i skórzana kierownica (m.in. bez ABS i elektryki), wtedy wydawało mi się barzo drogo ale teraz powiem że było warto, dwa lata bezawaryjnej jazdy do tego skok cen nowych Yarisów spowodował że mój egzemlarz wart jest obecnie ponad 30.000 tys zł więc minimalny spadek wartości po dwóch latach...
~Barthos_SD
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Za jakość niestety trzeba płacić, co sprawia, że Toyotka jest dość droga w zakupie. Krajowe egzemplarze są słabo wyposażone, a sprowadzane mogą mieć powiedzmy sobie szczerze "różną" przeszłość. W ogólnym rozrachunku, należy jednak stwierdzić, że zakup używanego Yarisa jest dobrą inwestycją nie tylko ze względu na jego walory użytkowe, czy też techniczne ale także ze względu na łatwą odsprzedaż jak i małą utratę wartości.
~robertnet
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Komentarz wyżej.Autko super, ale trochę za drogie. Za 53 tys wersja sol ma co prawda 9 poduszek, ale brak halogenów, bocznych listew, podgrzewanych lusterek zewnętrznych, krótkie siedziska, mały bagażnik, radio sterowane z kierownicy, ale bez automatycznego dostosowywania głośnosci do prędkości to trochę mało. No i ten dżwięk do 70 km/h OK powyżej gdzieś ginie pod nogami, pogłaśnianie nie rekompensuje utraty jakości.
~www.toyotac.prv.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jak na samochód za 39.000 zł (37.600 + lakier 1400 zł) Dosyć ubogie wyposażenie (2xpoduszka, radio z RDS, wspomaganie, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów, komputer pokładowy i jakieś pierdółki), ale za to 3 lata gwarancji, szczerze mówiąc dodaliby jeszcze el. szyby i central z pilotem i byłbym zadowolony. Jednak i tak bym kupił jeszcze raz ten samochód. aha jeszcze dostałem blokade skrzyni biegów od dealera.
~darek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jesli rozpatrywac jakosc pod wzgledem niezawodnosci to dobry samochod ,natomiast materialy wykonczeniowe tylko przecietne i nijakie typowo japonski styl mnie nijakosc nie porwala.Zdecydowanie za drogi a wiaze sie to z opinia ze to super samochod -nie prawda jest tylko przecietny sa duzo lepsze polecam przejechac sie fiesta lub Polo znacznie lepsze samochody nawet jesli sie czesciej psuja.
~Kaszalot Jan
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jest nie wiele lepiej niż we Fiacie pod względem jakości, wiele gorzej niż we Fiacie pod względem funcjonalności. JEST TO AUTO PORÓWNYWALNE DO KIA PICANTO, PANDA, MATIZ - PRODUCENT I DZIENNIKARZE NA WYROST PORÓWNUJĄ YARISY DO P206, PUNTO, FABII CZY CORSY- dlatego za te pieniądze opłaca się jednak iść do konkurencji... Następnego Yarisa nie kupię - chyba że będzie większy/ funkcjonalniejszy
~Marc
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Za 5 drzwi + met + klima = 50 tys. zł. To może powalić na kolana! Do tego wybór dodatkowych opcji jest gorszy niż do Malucha w latach 80tych. Może Japońce myślą, że on wszystko ma? Brakuje mu wiele z wyposażenia, ale może na polskim rynku to mało istotne i tak większość bierze golasy.
~yariss
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Moje auto warte jest w 2011r jakieś 12-13tys zł bo z klimą i w silniku 1,3 (najlepszy) więc za te pieniądze otrzymujesz więcej niż się spodziewałeś. Zyskujesz spokój, nie musisz znać wszystkich mechaników w okolicy ani odkładać kasy na remonty. Ten japończyk jest naprawdę cudowny.
~beepp@gazeta.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Za ta cene (42000) powinno byc lepsze wykonczenie (twarde i trzeszczace plastki) Poza tym szczerze polecam - swietnie sie prowadzi - wspomaganie moglo by byc troche slabsze przy wiekszych predkosciach. Warto dolozyc 1500 zł i kupic wersje Luna (mnie nie starczylo kasy :( )